26.02.2020 Zaujímavosti

VIDEO: Britskú speváčku z virálneho videa pozvali do americkej show. Toto musíte počuť!

Reprofoto: Youtube/ Ellen show

Virálne video s názvom Dokonči text videli milióny ľudí po celom svete. Z celého videa však všetkých zaujal spevácky výkon mladej ženy, ktorá v metre geniálne zaspievala pieseň Shallow.

Pre verejnosť donedávna neznáma speváčka sa volá Charlotte Awbery. Je z Veľkej Británie. Moderátorskú hviezdu z USA, Ellen DeGeneres však zaujala natoľko, že speváčku pozvala do svojej show. Divákom opäť zaspievala hit Lady Gaga.

Charlotte sa živý spevom. Ellen prezradila, že video z metra vzniklo náhodou, keď šla za svojim priateľom. Sympatická speváčka sa taktiež priznala, že už 15 rokov spieva na svadbách, v krčmách, baroch a v reštaráciách. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.