02.02.2024 SHOWBIZ

EXKLUZÍVNE: Boli sme na plese Kmeťobandu. Do Španielska prišli Rómovia z takmer celej Európy.

Foto: Gipsy Television

Populárny Kmeťoband organizoval prvý československý ples v Španielsku. Gipsy Television bola exkluzívne pritom. 

Veľkolepý ples bol v španielskom letovisku Benidorm. Nachádza sa na pobreží Stredozemného mora. Práve tam sa pred časom dočasne presťahoval Igor Kmeťo mladší. Dôvodom je, že spevák tam nachádza kľud pre tvorbu svojho nového albumu.

Obľúbený spevák Igor Kmeťo ml. sa miestom nadchol natoľko, že sa spolu s otcom rozhodol usporiadať prvý československý ples.

"Strašne som očarený, fantastická účasť. Veľmi ma teší, že prišli Rómovia z celej Európy. Z Anglicka, Nemecka, Belgicka, Česka, zo Španielska, Francúzska, tak to je úplne paráda," povedal Igor Kmeťo starší pre Gipsy Television.

Pozrite si náš zostrih z plesu. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prvé tohtoročné správy Hiri. Boli sme opäť za Rómami.

V hiri dnes uvidíte: Prezidentka Zuzana Čaputová udelila štátne vyznamenanie učiteľke a odborníčke na rómsky jazyk. Predstavíme vám rodinu, ktorá búra všetky stereotypy a mýty o Rómoch. Zisťovali sme podrobnosti o avizovanom zlúčení KULTMINOR s inými fondami. S kamerou sme navštívili speváčku Vanesu Horákovú. Milé diváčky a diváci, vitajte pri sledovaní správ Hiri.

Showbiz

Hudobník Milan Kroka odkázal Gipsy Nicol a ďalším kapelám: Je to krádež, sprostá krádež.

Milan Kroka patrí v susednom Česku k najuznávanejším spevákom, hudobníkom a skladateľom rómskych piesní. Nervy mu ale praskli potom, čo slovenská kapela Gipsy Nicol nahrala jeho skladbu, pôvodne baladu Savo drom, a zverejnila ju na sociálnej platforme s videami, bez jeho súhlasu.