02.02.2024 SHOWBIZ

EXKLUZÍVNE: Boli sme na plese Kmeťobandu. Do Španielska prišli Rómovia z takmer celej Európy.

Foto: Gipsy Television

Populárny Kmeťoband organizoval prvý československý ples v Španielsku. Gipsy Television bola exkluzívne pritom. 

Veľkolepý ples bol v španielskom letovisku Benidorm. Nachádza sa na pobreží Stredozemného mora. Práve tam sa pred časom dočasne presťahoval Igor Kmeťo mladší. Dôvodom je, že spevák tam nachádza kľud pre tvorbu svojho nového albumu.

Obľúbený spevák Igor Kmeťo ml. sa miestom nadchol natoľko, že sa spolu s otcom rozhodol usporiadať prvý československý ples.

"Strašne som očarený, fantastická účasť. Veľmi ma teší, že prišli Rómovia z celej Európy. Z Anglicka, Nemecka, Belgicka, Česka, zo Španielska, Francúzska, tak to je úplne paráda," povedal Igor Kmeťo starší pre Gipsy Television.

Pozrite si náš zostrih z plesu. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.