Ľudia

Redaktori a moderátori

Petra Joška spolupracuje s Gipsy Television od roku 2010. Petra moderuje správy Hiri a rómsky magazín, ktorý vysiela RTVS.
E-mail: joska@gipsytv.eu

Jozef Novák spolupracuje s Gipsy Television od roku 2022. Jozef moderuje správy Hiri. Je študentom Vysokej školy Univerzity Komenského v Bratislave. 
E-mail: novak@gipsytv.eu

Ivana Cibuľová spolupracuje s Gipsy Television od roku 2010 ako redaktorka a moderátorka. Ivana je vyštudovaná zdravotná sestra. Je príbuznou Dr. Jána Cibuľu - prvého rómskeho lekára, diplomata, kandidáta na Nobelovu cenu za mier a spoluzakladateľa Medzinárodnej rómskej únie. 
E-mail: cibulova@gipsytv.eu

Róbert Hamburgbadžo spolupracuje s Gipsy Television od roku 2013 ako redaktor správ Hiri, rómsky magazín a moderátor diskusnej talkshow Ahoj, Romale. Róbert študoval diplomaciu a medzinárodné vzťahy na Vysokej škole medzinárodných a verejných vzťahov Praha. 
E-mail: hamburgbadzo@gipsytv.eu

Jozef Badžo spolupracuje s Gipsy Television od roku 2010 ako redaktor a moderátor publicistických a zábavných programov.
E-mail: badzo@gipsytv.eu

Monika Komorová spolupracuje s Gipsy Television od roku 2013 ako redaktorka a moderátorka. Monika vyštduovala sociálnu prácu na Univerzite konštantína filozofa v Nitre.
E-mail: komorova@gipsytv.eu

Lenka Boldiová spolupracuje s Gipsy Television od roku 2017 na pozícii redaktorka a moderátorka.
E-mail: boldiova@gipsytv.euVedenie

Jozef Šivák je šéfredaktorom Gipsy Television. V celoštátnych mienkotvorných médiách pracuje 23 rokov na pozíciách redaktor domáceho spravodajstva a moderátor diskusných relácií. Je držiteľom niekoľkých novinárských ocenení. 
E-mail: sivak@gipsytv.euPrevádzkovateľ: European Media Centre

Ivana Cibuľová, členka združenia
Robert Hamburgbadžo, člen združenia
Jozef Badžo, člen združenia
Jozef Šivák, predseda občianskeho združenia

Najčítanejšie