05.09.2019 SHOWBIZ

Maďarský spevák LL Junior zajtra pochová svojho syna. Zomrel pri autonehode.

Video: RTL/ Híradó

Maďarský spevák, ktorého verejnosť pozná pod menom LL Junior prežíva ťažké obdobie. Zajtra totiž pochová svojho 3-ročného syna Dávida. Chlapec zomrel pri autonehode.

Podľa maďarských médií chlapec prebiehal na červenú cez priechod pre chodcov. Idúce auto však nestihlo zrážke zabrániť. Vozidlo šoféroval 76-ročný muž. Záchranári po hodine oživovania u chlapca konštatovali smrť.

"Odišiel do neba malý anjel. Nemám slov. Bohužiaľ táto správa je pravdivá. Dávidko sa presťahoval k Pánovi," uviedol LL Junior na sociálnej sieti.

Rodina sa Dávidkom rozlúčili v piatok. Chlapca privezie na cintorín biely koč. V takej farbe budú oblečení aj pozostalí. Na pohrebe bude zabávač Zsolt Gáspár, uznávaný huslista Zoltán Mága a spevák Attila Kökény. "Samozrejme, že ja a moja rodina budeme na pohrebe. Budeme zdieľať bolesť nášho kamaráta Juniora," povedal Zsolt Gáspár pre maďarský Blikk.Zoltán Mága a Attila Kökény na poslednej rozlúčke s Dávidlom budú hrať. Syn LL Juniora by o dva týždne oslávil štvrté narodeniny. "Ďakujem vám za sústrasť, ospravedlňujem sa, ale nechcem o tom hocikomu a hocičo hovoriť. Nemožem. Verím maďarskému súdnictvu. Žiadam novinárov, aby mi nevolali," dodala maďaská hviezda.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Francúzske reštaurácie vymysleli ochranné štíty pre zákazníkov.

Reštaurácie vo Francúzsku sa pripravujú na opätovné otvorenie. Aj v tejto krajine prevádzky musia dodržiavať hygienické opatrenia. 

Showbiz

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy.