05.09.2019 SHOWBIZ

Maďarský spevák LL Junior zajtra pochová svojho syna. Zomrel pri autonehode.

Video: RTL/ Híradó

Maďarský spevák, ktorého verejnosť pozná pod menom LL Junior prežíva ťažké obdobie. Zajtra totiž pochová svojho 3-ročného syna Dávida. Chlapec zomrel pri autonehode.

Podľa maďarských médií chlapec prebiehal na červenú cez priechod pre chodcov. Idúce auto však nestihlo zrážke zabrániť. Vozidlo šoféroval 76-ročný muž. Záchranári po hodine oživovania u chlapca konštatovali smrť.

"Odišiel do neba malý anjel. Nemám slov. Bohužiaľ táto správa je pravdivá. Dávidko sa presťahoval k Pánovi," uviedol LL Junior na sociálnej sieti.

Rodina sa Dávidkom rozlúčili v piatok. Chlapca privezie na cintorín biely koč. V takej farbe budú oblečení aj pozostalí. Na pohrebe bude zabávač Zsolt Gáspár, uznávaný huslista Zoltán Mága a spevák Attila Kökény. "Samozrejme, že ja a moja rodina budeme na pohrebe. Budeme zdieľať bolesť nášho kamaráta Juniora," povedal Zsolt Gáspár pre maďarský Blikk.Zoltán Mága a Attila Kökény na poslednej rozlúčke s Dávidlom budú hrať. Syn LL Juniora by o dva týždne oslávil štvrté narodeniny. "Ďakujem vám za sústrasť, ospravedlňujem sa, ale nechcem o tom hocikomu a hocičo hovoriť. Nemožem. Verím maďarskému súdnictvu. Žiadam novinárov, aby mi nevolali," dodala maďaská hviezda.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Muž na pumpe odsával benzín z nádrže s vysávačom, spôsobil výbuch.

Vodič auta, ktorý v sobotu večer na čerpacej stanici v nemeckom meste Witten namiesto nafty omylom natankoval benzín, sa pokúsil túto chybu napraviť použitím vysávača, čím však spôsobil výbuch.

Showbiz

Deško Band z Košíc avizuje nový album. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na videoklip.

Obľúbená košická kapela Deško Band avizuje vydanie nového albumu. Termín zatiaľ nezverejnila.