SHOWBIZ

Obrázok
15.09.2023 SHOWBIZ

VIDEO: Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.

Obrázok
30.08.2023 SHOWBIZ

Maťo z Kamaro: Pravý dôvod jeho tajomného oznámenia?

Maťo, frontman rómskej kapely Kamaro, ktorý celé roky bavil svojou energiou a talentom ľudí zo Slovenska a Česka, sa rozhodol ukončiť svoju hudobnú kariéru. Mnohí fanúšikovia už začali prejavovať svoje pochopenie, ale aj zármutok nad touto správou.

Obrázok
08.08.2023 SHOWBIZ

VIDEO: Lucie Bikárová: Zo SuperStar ku hviezdnej kariére.

Mnohí ju pamätajú z pódia SuperStar, kde svojím jedinečným hlasom získala srdcia mnohých. Lucie Bikárová, mladá speváčka s hlbokými rómskymi koreňmi, sa však nezastavila len po jednej televíznej šou. Jej cesta ku sláve je zrejme iba začiatkom niečoho oveľa väčšieho.

Obrázok
08.08.2023 SHOWBIZ

Esma Redžepova: Keby žila, dnes by mala 80 rokov. Čo ste o legende nevedeli?

Dnes by svet mohol oslavovať 80. narodeniny jednej z najvýraznejších postáv macedónskej hudby - Esmi Redžepovej. Esma, ktorá nás bohužiaľ opustila pred niekoľkými rokmi, je stále živo pripomínaná ako kráľovná rómskej hudby a ako jedna z najväčších hudobných ikon.

Obrázok
06.08.2023 SHOWBIZ

Ikona Lucie Bílá predstavuje nový singel Ďakujem ti: Oslava skutočných hodnôt v živote.

Lucie Bílá, hviezda česko-slovenskej hudobnej scény, predstavila svoj najnovší singel s názvom "Ďakujem ti". Skladba je silným a osobným vyjadrením speváčky, ktorá si počas svojej kariéry vyslúžila miesto v srdciach mnohých fanúšikov.

Najčítanejšie