07.06.2024 SHOWBIZ

VIDEO: Monika Bagárová oslávila svoje 30. narodeniny. Bola to typická rómska oslava.

Reprofoto Gipsy Television

Speváčka Monika Bagárová oslávila svoje 30. narodeniny. Pri tejto príležitosti zorganizovala oslavu, na ktorú pozvala svojich najbližších. Na oslave nechýbal ani jej priateľ.

Monika Bagárová patrí k smotánke československého showbiznisu. Napriek tomu je stále nohami na zemi a za svoj rómsky pôvod sa nehanbí. Jej oslava 30. narodenín bola typická, akú majú mnohí iní Rómovia.

Táto oslava bola ale v niečom výnimočná. Šlo totiž o dvojité narodeniny. Monika oslávila tridsiatku a jej sestra Natália 23. narodeniny.

Na oslave nechýbala speváčkina najlepšia kamarátka Markéta Konvičková s rodinou. Monika dostala od svojho otca darček - najlepšiu českú kapelu Romens, ktorá dlhé roky patrí u našich susedov k hudobnej špičke.

Pozrite sa čo sa dialo na oslave.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Klavirista Miroslav Rác bude spolupracovať so slávnym režisérom Stevenom Spielbergom.

Uznávaný režisér, ktorý patrí k špičke svetovej kinematografie, vraj chystá nový film o holokauste. Hudbu doň má komponovať Róm z Levíc. S Miroslav Rácom sa rozprávala redaktorka Ivana Cibuľová.

Showbiz

MINÚTA PRAVDY: Raper Franto nás pobavil svojím humorom!

V najnovšej epizóde našej rubriky “Minúta pravdy” sme sa stretli s raperom Frantom, známym aj ako P.A.T., ktorý nás prekvapil svojím humorom a sebairóniou.