Zlaté Klasy, 17.02.2015 SHOWBIZ

Tomáš Botló ukázal krásnu manželku. Som na neho hrdá!

foto TB

Tomáša Botla zrejme netreba nikomu predstavovať. Po boku charizmatického speváka, ktorý sa dostal do povedomia širokej verejnosti vďaka súťaži Československo má talent, stojí krásna Rozália. Práve ona ho prihlásila do spomínanej show.

Rozália Botlóová je hrdou manželkou speváka, ktorému sa v súčasnosti darí na Slovensku i v susednom Česku. "S jeho kariérou som spokojná. Jeho postup bol ťažký, ale ktoré začiatky nie sú ťažké," povedala sympatická Rozália pre Gipsy Television.

Rozália má s Tomášom dcéru. Na jeho neustále cestovanie si už zvykla. "Zo začiatku to bolo ťažké, ale je to sila zvyku. Keď ide hrať je to jeho práca, ktorá nás živí," povedala Rozália Botóová.

Pozrite si celý rozhovor

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.