Zlaté Klasy, 17.02.2015 SHOWBIZ

Tomáš Botló ukázal krásnu manželku. Som na neho hrdá!

foto TB

Tomáša Botla zrejme netreba nikomu predstavovať. Po boku charizmatického speváka, ktorý sa dostal do povedomia širokej verejnosti vďaka súťaži Československo má talent, stojí krásna Rozália. Práve ona ho prihlásila do spomínanej show.

Rozália Botlóová je hrdou manželkou speváka, ktorému sa v súčasnosti darí na Slovensku i v susednom Česku. "S jeho kariérou som spokojná. Jeho postup bol ťažký, ale ktoré začiatky nie sú ťažké," povedala sympatická Rozália pre Gipsy Television.

Rozália má s Tomášom dcéru. Na jeho neustále cestovanie si už zvykla. "Zo začiatku to bolo ťažké, ale je to sila zvyku. Keď ide hrať je to jeho práca, ktorá nás živí," povedala Rozália Botóová.

Pozrite si celý rozhovor

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti.

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti z rómskych komunít vo veku od nula do šesť rokov. 

Showbiz

Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.