Zlaté Klasy, 17.02.2015 SHOWBIZ

Tomáš Botló ukázal krásnu manželku. Som na neho hrdá!

foto TB

Tomáša Botla zrejme netreba nikomu predstavovať. Po boku charizmatického speváka, ktorý sa dostal do povedomia širokej verejnosti vďaka súťaži Československo má talent, stojí krásna Rozália. Práve ona ho prihlásila do spomínanej show.

Rozália Botlóová je hrdou manželkou speváka, ktorému sa v súčasnosti darí na Slovensku i v susednom Česku. "S jeho kariérou som spokojná. Jeho postup bol ťažký, ale ktoré začiatky nie sú ťažké," povedala sympatická Rozália pre Gipsy Television.

Rozália má s Tomášom dcéru. Na jeho neustále cestovanie si už zvykla. "Zo začiatku to bolo ťažké, ale je to sila zvyku. Keď ide hrať je to jeho práca, ktorá nás živí," povedala Rozália Botóová.

Pozrite si celý rozhovor

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.