10.07.2024 SHOWBIZ

Babula z relácie Bez servítky: Je pastorkou? V osade sa prihovárala k ľuďom.

Nielen exsuperstaristka Vierka Berkyová či herečka Mária Bartalos, ale už aj účastníčka obľúbenej televíznej relácie Emília Kissová, prezývaná Babula, hlása chvály o Bohu. Je teda pastorkou?

Súčasťou apoštolskej cirkvi a iných spoločenstiev, ktoré hlásajú o Bohu, sú mnohí Rómovia. Na čele takejto komunity zväčša stojí pastor, ktorý veriacim káže. Babula zverejnila na sociálnej sieti video, v ktorom sa prihovára ľuďom z osady.

„Boh je iba jeden. On nás nikdy neopustí. Zbytočne poviem, že milujem môjho manžela, keď si na druhý deň nájde inú. Opustí ma, odíde, ale Boh odo mňa nikdy neodíde.“

Babuly sme sa teda pýtali, či je pastorkou. „Ja sa za Boha nehanbím. Ja Boha milujem, pretože ak som v probléme, nejdem za nikým, iba v tichosti zavriem oči, zavriem sa do izby a prehováram k Bohu,“ povedala pre Gipsy Television účastníčka televíznej relácie Bez servítky.

Pozrite si rozhovor a zistite, čo nám prezradila Babula. Na jeho konci sa nezaprela a prejavila sa ako veľká zabávačka.

Pre pozeranie videa sa musíte zaregistrovať.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Klavirista Miroslav Rác bude spolupracovať so slávnym režisérom Stevenom Spielbergom.

Uznávaný režisér, ktorý patrí k špičke svetovej kinematografie, vraj chystá nový film o holokauste. Hudbu doň má komponovať Róm z Levíc. S Miroslav Rácom sa rozprávala redaktorka Ivana Cibuľová.

Showbiz

MINÚTA PRAVDY: Raper Franto nás pobavil svojím humorom!

V najnovšej epizóde našej rubriky “Minúta pravdy” sme sa stretli s raperom Frantom, známym aj ako P.A.T., ktorý nás prekvapil svojím humorom a sebairóniou.