Správy

Obrázok
30.05.2020 SPRÁVY

VIDEO: Takú chudobu ste ešte nevideli. Matka s deťmi žije v chátrajúcom karavane.

O chudobných ľuďoch, ktorí žijú v katastrofálnych podmienkach zväčša čítame vtedy, keď sa hovorí o menej rozvinutých krajinách. Na Slovensku sú však stovky lokalít, v ktorých ľudia žijú v chudobe a v zlých hygienických podmienkach.

Obrázok
30.05.2020 SPRÁVY

V Žehre zrušili karanténu. Karanténne mestečko postupne zlikvidujú.

V obci Žehra v okrese Spišská Nová Ves v sobotu zrušili karanténu v súvislosti s ochorením COVID-19. Karanténne mestečko postupne rozoberú. Ide o poslednú lokalitu na Slovensku, ktorá bola uzatvorená. Po opakovaných testoch sa tam nevyskytol žiaden nový prípad.

Obrázok
30.05.2020 SHOWBIZ

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy. 

Obrázok
29.05.2020 SPRÁVY

Pred 18 rokmi 50 Rómov požiadalo o azyl vo Fínsku.

Fínsko prijalo presne pred 18 rokmi 39 z celkového počtu 50 Rómov, ktorí prišli z Nemecka a požiadali fínske úrady o azyl. Zvyšných žiadateľov fínska strana poslala späť domov. Článok je súčasťou nášho spravodajského cyklu - Historický kalendár.

Obrázok
29.05.2020 SPRÁVY

Bulharsko zruší od 1. júna povinnú karanténu pre väčšinu krajín Európskej únie. 

Bulharsko od 1. júna zruší povinnú 14-dňovú karanténu pre cestujúcich z väčšiny štátov EÚ. Nebude to však platiť pre krajiny s vysokým počtom nakazených novým koronavírusom, uviedol predstaviteľ zdravotníckych orgánov.

Najčítanejšie