Nižný Hrabovec, 01.05.2014 SPRÁVY

Smutný koniec mladého boxeristu. Tehotná priateľka je v šoku!

Náhla smrť mladého boxeristu, Dávida Gažiho († 22) z Nižného Hrabovca zaskočila všetkých.

Dávid Gaži sa podľa našich informácií dlhodobo venoval profesionálnemu boxovaniu. Z neznámych príčin však náhle dostal srdcový infarkt. Ten sa však objavuje vtedy, keď sa pri väčšej telesnej námahe alebo duševnej záťaži zvýši potreba zásobovania srdca kyslíkom. 

"Všetka česť jeho pamiatke, ale berte si príklad. Tí, čo sa rozhodnú brať steroidy a cvičiť od nevidím do nevidím ... poznala som ho minimálne desať rokov a poviem vám pravdu, vyzeral lepšie keď nebol napychaný. No čo, srdiečko nevydržalo ... ," napísala na sociálnej sieti Dávidova priateľka Daniela Rusinková.   

Smutné na celom príbehu je to, že po zosnulom chlapcovi ostalo ešte nenarodené dieťa, ktoré čaká jeho priateľka. "Neviem si to vysvetliť, že nás opustil taký mladý chlapec ako Dávid. Celý život mal pred sebou, nedožil sa ani narodenia svojho dieťaťa. Ľubka, kamoška moja drž sa, máš to veľmi ťažké. Buď silná pre svoje dieťatko," vyznala sa Dagmar Tatárová.  

S Dávidom Gažim († 22) sa dnes rozlúčila jeho rodina a priatelia o 13.00 hodine na cintoríne v Nižnom Hrabovci.


ODOBERAJTE NAŠE ČLÁNKY CEZ FACEBOOK

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Americký Kongres schválil nový sviatok na počesť zrušenia otroctva.

Snemovňa reprezentantov Kongresu USA schválila v stredu návrh zákona, ktorým sa  krajine zavádza nový federálny sviatok: 19. jún – tzv. Juneteenth, deň pripomínajúci ukončenie otroctva v krajine.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.