Nižný Hrabovec, 01.05.2014 SPRÁVY

Smutný koniec mladého boxeristu. Tehotná priateľka je v šoku!

Náhla smrť mladého boxeristu, Dávida Gažiho († 22) z Nižného Hrabovca zaskočila všetkých.

Dávid Gaži sa podľa našich informácií dlhodobo venoval profesionálnemu boxovaniu. Z neznámych príčin však náhle dostal srdcový infarkt. Ten sa však objavuje vtedy, keď sa pri väčšej telesnej námahe alebo duševnej záťaži zvýši potreba zásobovania srdca kyslíkom. 

"Všetka česť jeho pamiatke, ale berte si príklad. Tí, čo sa rozhodnú brať steroidy a cvičiť od nevidím do nevidím ... poznala som ho minimálne desať rokov a poviem vám pravdu, vyzeral lepšie keď nebol napychaný. No čo, srdiečko nevydržalo ... ," napísala na sociálnej sieti Dávidova priateľka Daniela Rusinková.   

Smutné na celom príbehu je to, že po zosnulom chlapcovi ostalo ešte nenarodené dieťa, ktoré čaká jeho priateľka. "Neviem si to vysvetliť, že nás opustil taký mladý chlapec ako Dávid. Celý život mal pred sebou, nedožil sa ani narodenia svojho dieťaťa. Ľubka, kamoška moja drž sa, máš to veľmi ťažké. Buď silná pre svoje dieťatko," vyznala sa Dagmar Tatárová.  

S Dávidom Gažim († 22) sa dnes rozlúčila jeho rodina a priatelia o 13.00 hodine na cintoríne v Nižnom Hrabovci.


ODOBERAJTE NAŠE ČLÁNKY CEZ FACEBOOK

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.