AKTUÁLNE: Věra Bílá prišla o syna, údajne ho zavraždili!

foto internet

Rokycany, 30. január 2013 (Gipsy Television) - Speváčka Véra Bílá prežíva v týchto dňoch veľký smútok. Nielenže musí zápasiť s existenčnými problémami, navyše bojuje so smútkom. V pondelok našli jej syna na verejných toaletách mŕtveho. 

Vypočujte si rozhovor s Věrou Bílou

 

 

Smutnú správu, že jej syna Františka († 33) našli mŕtveho na verejných toaletách, polícia oznámila speváčke v pondelok. Bílá si myslí, že jej adoptívneho syna niekto zavraždil.

 

Věra Bílá sa pritom len pred niekoľkými týždňami vyznala pre Gipsy Television, ako sa teší z detí svojho jediného syna. Zosnulého Františka si diváci na Slovensku môžu pamätať z vystúpenia na International Gypsy Fest 2009. Tento koncert matky a syna bol ich spoločným a zároveň jediným verejným vystúpením. 

 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.