Česko

Obrázok
Česko

PROTIRÓMSKA DEMONŠTRÁCIA: V Českých Budějoviciach zadržali 30 ľudí, zranilo sa desať osôb

Praha, 1. júla 2013 (TASR) - Primátor Českých Budějovíc Juraj Thoma sa domnieva, že sobotnú akciu extrémistov, ktorá vyvrcholila zrážkami s príslušníkmi bezpečnostných zložiek, miestny magistrát zakázať nemohol. Uviedol to dnes pre viaceré české elektronické médiá.

Obrázok
Česko

OSVIENČIN: Česi, Slováci a Nemci pochodovali v koncentračných táboroch Auschwitz a Auschwitz-Birkenau

Osvienčim/ Auschwitz, 11. apríla 2013 (Gipsy Television) - Až okolo 200 študentov stredných škôl z Českej republiky, Slovenska a Nemecka sa na Deň pamiatky obetí holokaustu zúčastnilo medzinárodného podujatia „Pochod živých" v priestoroch bývalých koncentračných táborov Auschwitz a Auschwitz-Birkenau pri poľskom Osvienčime.
Obrázok
Česko

VIDEO: V Prahe čítali mená obetí holokaustu

Praha, 11. apríla 2013 (Gipsy Television) - Na pražskom námestí Mieru sa spomínalo na obete holokaustu. Dobrovoľníci, ale aj predsedníčka českého parlamentu Miroslava Němcová čítali ich mená. Pozrite si videoreportáž.
Obrázok
Česko

AKTUÁLNE: Věra Bílá prišla o syna, údajne ho zavraždili!

Rokycany, 30. január 2013 (Gipsy Television) - Speváčka Véra Bílá prežíva v týchto dňoch veľký smútok. Nielenže musí zápasiť s existenčnými problémami, navyše bojuje so smútkom. V pondelok našli jej syna na verejných toaletách mŕtveho.

Obrázok
Česko

ČR: Helena Vondráčková, Michal David a ďalšie známe osobnosti podporili rómske talenty

Praha, 7. januára 2012 (Gipsy Television) - Hviezdy, ako Helena Vodnráčková a Michal David podporili rómske talentované deti, ktoré sa zúčastnili súťaže Talent La Sophia. Túto dlhoročnú aktivitu pre deti z detských domovov a sociálne znevýhodnených rodín organizujem populárna speváčka a herečka so slovenskými koreňmi, Ivetta Blanarovičová.

Najčítanejšie