ČR: Helena Vondráčková, Michal David a ďalšie známe osobnosti podporili rómske talenty

foto TLS

Praha, 7. januára 2012 (Gipsy Television) - Hviezdy, ako Helena Vodnráčková a Michal David podporili rómske talentované deti, ktoré sa zúčastnili súťaže Talent La Sophia. Túto dlhoročnú aktivitu pre deti z detských domovov a sociálne znevýhodnených rodín organizujem populárna speváčka a herečka so slovenskými koreňmi, Ivetta Blanarovičová.
"Talent nestačí, je potrebné ho rozvíjať. Preto sa niekto musí venovať tým deťom," povedala na adresu súťaže Talent La Sophia, Helena Vondráčková. Speváčka je ambasádorkou projektu za oblasť hudby.
 
 
"Takýmto dobrým veciam rád pomáham a už som v La Sophii tretí rok, takže už viem o čom to je. Rovnako si myslím, že aj úroveň súťaže sa zvyšuje," vyznal sa Michal David. 


Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.