25.09.2019 SPRÁVY

SVIDNÍK: Chlapec, ktorý mal vypadnúť z balkóna, je v stabilizovanom stave.

Foto: tvnoviny.sk

Chlapec, ktorý mal vypadnúť z budovy Centra pre deti a rodiny vo Svidníku, je v stabilizovanom stave. Potvrdil to hovorca siete nemocníc Svet zdravia Tomáš Kráľ.

Podľa hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jany Ligdayovej sa v prípade vedie trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. "V súčasnej dobe je vykonávané predprípravné konanie formou skráteného vyšetrovania," doplnila. 

"V prípade konajú orgány činné v trestnom konaní. Centrum pre deti a rodinu poskytuje plnú súčinnosť, je v kontakte so zdravotníckym zariadením aj s rodinou dieťaťa. Vzhľadom na prebiehajúce šetrenie vo veci viac informácií poskytovať nebudeme," uviedla hovorkyňa Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny Jana Lukáčová.



Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.