NEOBVYKLÉ: Raper nahral skladbu a venoval ju Ježišovi Kristovi

foto BG

Levice,13.december 2012 (Gipsy Television) - Tak toto sa tak často nevidí, Raper BG Gangsta Romano Hip-hop, vlastným menom Miroslav Rác nahral skladbu, ktorú venoval Ježišovi Kristovi.

Rómsky raper BG Gangsta Romano Hip-hop len pred niekoľkými dňami donakrúcal videoklip k svojej novej skladbe. Na tom by nebolo nič neobvyklé, ak by nový song s názvom "Sunto del" nevenoval Ježišovi Kristovi.

 

"Touto skladbou chcem ukázať ľudom, ako my Rómovia chválime Boha, a ako mu dokážeme byť vďačný. Skladba vznikla prostredníctvom božských inšpirácií. Cítil som v srdci, že touto piesňou môžem veľa tohto povedať ľuďom, Rómom a hlavne Bohu. Viem, že pri mne stojí, pomáha mi a že mu na mne záleží, začo mu ďakujem," vyznal sa raper pre Gipsy Television

 

 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

V Humennom sa uskutočnil Deň rómskej kultúry.

Predstaviť kultúru rómskeho etnika ako súčasť bohatého kultúrneho dedičstva regiónu horného Zemplína bol jedným z cieľov multižánrového podujatia Stretnutie kultúr v múzeu - Deň rómskej kultúry.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.