25.12.2021 SHOWBIZ

Monika Bagárová potvrdila rozchod s Muradovom. Odchádza zo sociálnych sietí.

Foto: M. Bagárová

Dlho sa špekulovalo o tom, či Monika Bagárová ešte stále tvorí pár s bojovníkom MMA Makhmudom Muradovom (31). Ten sa zdržiava v zahraničí a s rodinou nebol ani počas Vianoc. Speváčka, zrejme kvôli Superstar, sa teraz rozhodla priznať, že sa pred časom rozišli.

„Niekedy vám v živote nevyjdú veci tak, ako by ste si priali aj napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle. Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, tiež u narodení našej Ruminky a viem, že kopa z vás nám držala palce,“ oznámila smutnú správu Monika Bagárová cez sociálnu sieť.

S Makhmudom Muradovom sa vrai rozišli z viacerých dôvodov. "Nikdy pre mňa nebolo nič viac, ako láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, sa dať dokopy a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a svojej Ruminke, ktorá je zmysel môjho života,“ dodala Monika.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Toto sú víťazi Roma Spirit 2021.

Ocenenie Roma Spirit 2021 získali nezisková organizácia Návrat, o.z., Bratislava, mesto Fiľakovo, boxer Viliam Tankó, spoločnosť PASELL SLOVAKIA s.r.o., redaktor Jozef Šivák a módny dizajnér Pavol Berky. O laureátoch ocenenia rozhodla medzinárodná Odborná porota.

Showbiz

VIDEO: Najväčšia dáma známych rómskych plesov sa po smrti dočkala pocty.

Oľga Holubová bola výraznou tvárou známych rómskych plesov, ktoré sa organizujú v Bratislave. Aj keď žila v britskom Londýne, na žiadnom nesmela chýbať. Po smrti sa dočkala pocty. Známa kapela jej zložila pieseň.