25.12.2021 SHOWBIZ

Monika Bagárová potvrdila rozchod s Muradovom. Odchádza zo sociálnych sietí.

Foto: M. Bagárová

Dlho sa špekulovalo o tom, či Monika Bagárová ešte stále tvorí pár s bojovníkom MMA Makhmudom Muradovom (31). Ten sa zdržiava v zahraničí a s rodinou nebol ani počas Vianoc. Speváčka, zrejme kvôli Superstar, sa teraz rozhodla priznať, že sa pred časom rozišli.

„Niekedy vám v živote nevyjdú veci tak, ako by ste si priali aj napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle. Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, tiež u narodení našej Ruminky a viem, že kopa z vás nám držala palce,“ oznámila smutnú správu Monika Bagárová cez sociálnu sieť.

S Makhmudom Muradovom sa vrai rozišli z viacerých dôvodov. "Nikdy pre mňa nebolo nič viac, ako láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, sa dať dokopy a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a svojej Ruminke, ktorá je zmysel môjho života,“ dodala Monika.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Klavirista Miroslav Rác bude spolupracovať so slávnym režisérom Stevenom Spielbergom.

Uznávaný režisér, ktorý patrí k špičke svetovej kinematografie, vraj chystá nový film o holokauste. Hudbu doň má komponovať Róm z Levíc. S Miroslav Rácom sa rozprávala redaktorka Ivana Cibuľová.

Showbiz

MINÚTA PRAVDY: Raper Franto nás pobavil svojím humorom!

V najnovšej epizóde našej rubriky “Minúta pravdy” sme sa stretli s raperom Frantom, známym aj ako P.A.T., ktorý nás prekvapil svojím humorom a sebairóniou.