Kokava nad Rimaviciou, 03.09.2016 SHOWBIZ

Modelka Kováčová dočasne zavesila kariéru na klinec. Toto je dôvod!

Finalistka súťaže Hľadá sa supermodelka a finalistka súťaže Miss Slovensko, Erika Kováčová už dnes nemá čas myslieť na kariéru modelky. Život krásky sa totiž otočil o 360 stupňov. 

"V show Hľadá sa supermodelka nás bolo 14 dievčat. Skončila som ako štvrtá. Bola som jedinou Rómkou v histórii Slovenska ako modelka. Ľudia ma zbožňovali a držali mi palce, chceli, aby som to vyhrala. A nakoniec vo finále som skončila ako štvrtá. Všetci tí, ktorí mi držali palce, boli z toho nešťastní," vyznala sa Erika Kováčová v rozhovore pre Mecem.

Kováčová neskôr vyskúšala aj súťaž krásy, Miss Sllovensko. Rodáčka z Veľkého Krtíša má za sebou úspešné kampane. Dnes ale o kariére modelky nerozmýšľa. Zamestnáva ju totiž jej dcéra Vivien. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Andrej Kiska nám ukázal modely, ktoré navrhli aj rómski dizajnéri a ušili rómske krajčírky.

Bývalý prezident SR Andrej Kiska vytvoril filantropický projekt, ktorý ponúka pohľad na fascinujúcu kolekciu odevov, ale umožňuje aj pomôcť zmeniť osud ľudí, ktorí žijú v osadách.

Showbiz

Druhá séria obľúbeného seriálu Iveta je nakrútená. Alžbeta Ferencová dostáva ponuky.

Pred tromi týždňami padla posledná klapka pri nakrúcaní 2. série najsledovanejšieho jojkárskeho seriálu roka 2023. Iveta sa už čoskoro objaví opäť na televíznych obrazovkách.