Nižný Hraboce, 24.08.2014 SPRÁVY

Zosnulému boxeristovi sa už narodil krásny syn

foto FB

Náhla smrť mladého boxeristu, Dávida Gažiho († 22) z Nižného Hrabovca zaskočila všetkých. Rodina zosnulého chlapca, ale má čiastočný dôvod na radosť. Narodil sa mu syn Dávidko.

Koncom apríla sme vás informovali o tragédii, ktorá sa stala rodine Gažiovej z Nižného Hrabovca. Ich 22 ročný syn Dávid, ktorý sa dlhodobo venoval profesionálnemu boxovaniu dostal z neznámych príčin srdcový infarkt, ktorý sa mu stal osudným.


Po mladíkovi ostala tehotná priateľka Ľubka, ktorá v súčasnosti prežíva šťastné obdobie, stala sa matkou. "Aj keď prišla o veľkú lásku, má teraz dieťa. Narodil sa jej Dávidko. Je to krásny chlapček," povedal pre Gipsy Television zdroj z jej blízkeho okolia, ktorý nechce byť menovaný.


22 ročná matka si dokonca nechala vytetovať na svoj hrudník odkaz pre svoju zosnulú lásku. "Dávid, toto tetovanie je pre teba. Teraz ťa mám nielen v srdiečku, ale aj už aj na srdiečku," povedala Ľubka vo videu, ktoré zrejme vzniklo hneď po tetovaní.súvisiaci článok:

Smutný koniec mladého boxeristu. Tehotná priateľka je v šoku!

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Americký Kongres schválil nový sviatok na počesť zrušenia otroctva.

Snemovňa reprezentantov Kongresu USA schválila v stredu návrh zákona, ktorým sa  krajine zavádza nový federálny sviatok: 19. jún – tzv. Juneteenth, deň pripomínajúci ukončenie otroctva v krajine.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.