27.11.2018 SPRÁVY

VIDEO: Opitý lekár, ktorý nafúkal takmer 3 pomile chcel údajne z miesta nehody utiecť. Rómka bojuje o život.

Ilustračné foto

Takmer 3 promile nafúkal lekár, vodič vozidla A6 v Turni nad Bodvou. Jeho vozidlo sa totiž zrazilo s Renaultom, ktorý mu nedal prednosť v jazde.

"V katastri obce Turňa nad Bodvou došlo k zrážke osobného motorového vozidla zn. Renault Thalia a vozidla zn. Audi A6. Podľa doterajších zistení vodič s vozidlom zn. Renault Thalia nedal prednosť vozidlu zn. Audi A6, ktoré v dôsledku zrážky skončilo po náraze mimo cesty," uviedla pre Gipsy Television Lenka Ivanová, hovorkyňa KR PZ v Košiciach.

Podľa predbežnej lekárskej správy utrpela jedna spolujazdkyňa z vozidla Renault Thalia ťažké zranenia, druhá sa zranila ľahko. Ide o Rómov.

"Vykonanou dychovou skúškou nebolo u vodiča vozidla zn. Renault Thalia zistené požitie alkoholu, vodič vozidla zn. Audi A6 bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok bol 1,31 mg/l alkoholu v dychu (poznámka redakcie: 2,73 promile)," dodala Ivanová.

Predbežná škoda na vozidlách bola vyčíslená na 11 tisíc eur. Presná príčina dopravnej nehody, miera zavinenia i bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Podľa našich informácií, opitý lekár údajne z miesta činu utiekol a zraneným Rómom neposkytol prvú pomoc.

"Babka bojuje o život. Lekár chcel ujsť. Neposkytol jej prvú pomoc. Stalo sa to pred jeho domom. Jeho manželka je tiež lekárka a nevyšla z domu, nepomohla, pritom to videla, z okna to sledovala," povedala Karolína Rusnáková.

Upozorňujeme, video obsahuje vulgarizmy.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Diana, princezná z Walesu, by sa dožila 60. narodenín.

Už v detstve bola britskou Lady, počas života sa stala princeznou z Walesu a zomrela ako "kráľovná ľudských sŕdc". Od narodenia princeznej Diany, jednej z najznámejších celebrít 20. storočia, uplynie vo štvrtok 1. júla 60. rokov.

Showbiz

ŠORTY: Mohol som mať strednú školu, mohol som sa slušne vyjadrovať. Vždy som bol pre nich Cigán.

Moderátor Šorty patrí k najvýraznejším hlasom slovenského éteru. V súčasnosti pôsobí v rádiu Európa 2. So skromného Zvolenčana je dnes aj úspešný spevák.