Bratislava, 17.10.2014 SPRÁVY

PROGRAM: Gipsy Television spúšťa hudobnú hitparádu - Romaňi deka

foto Gipsy Television

Gipsy Television spúšťa avizovaný hudobný formát pre rómskeho diváka. Nová relácia s názvom Romaňi deka bude mapovať diane v rómskom hudobnom priemysle.

"Interpreti a hudobné kapely môžu oddnes posielať Gipsy Television svoje videoklipy, ktoré zaradíme do našej novej hitparády, ktorá sa volá Romaňi deka. Našimi divákmi je prevažne mladá generácia Rómov, preto sme sa rozhodli, že im prinesieme tento televízny formát," povedal Jozef Šivák, odborný garant rómskej internetovej televízie.

Romaňi deka sa začne vysielať od budúceho týždňa. Diváci tak môžu hlasovať za svojho obľúbeného interpreta už od pondelka 20. októbra 2014. Gipsy Television bude hitparádu vysielať raz mesačne.


Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.