EXTÉMISTI: Opäť burcovali

foto TASR

Žilina 2. mája 2011 (Gipsy Television/ Paulína Janová) - Viac ako 200 prívržencov Ľudovej strany Naše Slovensko a Slovenskej pospolitosti sa snažili podpisovou petíciou získať hlasy na podporu žilinských železničiarov proti Rómom a asociálnym živlom, ktorí ich podľa nich terorizujú a polícia proti tomu nezakročuje.

Na Mariánskom námestí sa k ľuďom cez megafón prihováral Marián Kotleba (na snímke uprostred). Účastníci chceli pochodovať k rómskym bytovkám na Bratislavskej ceste, no polícia im v tom zabránila. Pozrite si fotogalériu, ktorú vám prinášame v spolupráci s TASR.

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.