Vierka Berkyová je krajšia ako nikdy predtým. Toto je dôvod!


Speváčka Vierka Berková prežíva v týchto mesiacoch ďalšie krásne obdobie svojho života. Okrem skvelého manžela, malého synčeka jej robí radosť aj to, že sa mladej speváčka narodí jej druhé dieťa.

Speváčka Vierka Berkyová pred rokmi šokovala Slovensko tým, že zahodila naštartovanú kariéru a odišla žiť do Írska. V tejto krajine sa zosobášila s Máriom Oláhom, s ktorým má synčeka.

Po dlhých rokoch sa speváčka nečakane objavila na Slovensku a to vďaka festivalu Gypsy Fest. Celoplošné média ihneď o Vierku Bekyovú prejavili záujem. Speváčka dostala priestor aj vo viacerých televíznych reláciách.

Žiaru reflektorov však sympatická speváčka vymenila za chválu Bohu a tak sa rozhodla, že svoj talent bude rozdávať veriacim po celom Slovensku a Česku. Práve v oboch krajinách absolvovala turné.

Vierku ale v týchto mesiacoch zamestnáva príprava na to, že bude po druhýkrát mamou. Dokonca už aj vie, že sa jej narodí dievčatko. Práve s touto správou sa speváčka pochválila svojim priateľom na sociálnej sieti. Tak rodičom blahoželáme a prajeme veľa zdravia a šťastia. Preskočiť reklamu
Fotogaléria:Neprehliadnite

Česká televízia nakrúca seriál o diskriminácii. Hviezdou je Bendigov brat!
US Steel je v Košiciach spokojný, uvažuje o ďalších investíciách.
TALIANSKO: Polícia napriek rozhodnutiu ESĽP vypratala tábor Rómov v Ríme.
KULTÚRA: Gypsy Fest počas víkendu navštívilo 5 a pol tisíc ľudí.