Východné Slovensko, 20.03.2015 Zaujímavosti

31 ročná Dana sa zmierila so svojím osudom. Túži len po jednom ...

foto Gipsy Television

Pani Dana z východného Slovenska sa dostala do začarovaného kruhu. Po zosnulých rodičoch má na krku hypotéky a pôžičky. 31 ročná žena bude čoskoro matkou siedmich detí. 

Nemá to ľahké. So svojim ťažkým osudom, ale už ani nebojuje. Nemá totiž ako! Asi tak by sa dal charakterizovať smutný príbeh pani Dany. Má len 31 rokov, no čoskoro sa jej narodia dvojičky a tak v jej skromnom dome bude sedem detí. 

Pani Danu navštívil náš štáb. Pozrite si jej smutný príbeh. Ak by ste tejto rodine chceli finančne pomôcť pripájame jej číslo účtu: Dana Makulová, 2931472865/1100.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Pandémia zasiahla deti aj finančne. Štvrtina prišla o časť alebo o celé vreckové.

Prebiehajúca pandémia ochorenia COVID-19 má veľmi negatívne dopady na vzdelávanie detí, a to nie len na jednotlivých predmetoch v škole, ale aj na finančné vzdelávanie v domácnosti. 

Showbiz

Aven Romale! Odkazujú umelci pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov.

Nikto nemôže poprieť, že ich temperament a cit pre umenie je ďaleko inde ako pri niektorých umelcoch. A práve na počesť Medzinárodného sviatku Rómov sa spojili mená ako Igor Kmeťo ml., Igor Kmeťo starší , Monika Bagárová, jej sestra Natalia, raper Kelso a Jan Bendig v skladbe "Aven Romale".