Bratislava, 26.11.2015 SPRÁVY

TERÉNNA SOCIÁLNA PRÁCA: Nekončí, rátajú s ňou aj od nového roka!

ilustračné foto internet

Máme dobrú správu pre všetkých terénnych sociálnych pracovníkov a ich asistentov! Prácu budú mať aj od nového roka. Pre Gipsy Television to povedal štátny tajomník Ministerstva práce Jozef Burian. 

"Začiatkom budúceho roka sa opäť spustí projekt terénnych sociálnych pracovníkov. Monitorovací výbor už schválil potrebné náležitosti pre ďalšie programové obdobie," povedal pre Gipsy Television Jozef Burian, štátny tajomník Ministerstva práce, ktorý sa dnes zúčastnil na záverečnej hodnotiacej konferencii.

V novom programovacom období bude do projektu zapojený aj Pollákov úrad. "V 150-tich lokalitách budeme realizovať okrem terénnej sociálnej práce aj  komunitnú prácu, predškolské vzdelávanie. Verím preto, že títo ľudia v teréne budú navzájom komunikovať ešte viac ako to bolo doteraz," povedal Peter Pollák pre Gipsy Television.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Do dražby ide fľaša vína, ktoré dozrievalo vo vesmíre.

Fľaša červeného vína, ktorá viac než rok strávila na obežnej dráhe Zeme, pôjde do dražby. Britský aukčný dom Christie's odhaduje, že sa táto unikátna položka predá za približne 830.000 eur.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.