EÚ: Gipsy Television spolupracuje s TV Európskej únie

foto eux.tv

Bratislava/Brusel 25. septembra 2010 (Gipsy Television) - Prvá rómska internetová televízia vyšehradskej štvorky "Gipsy Television" nadviazala spoluprácu s internetovou televíziou EUX.tv.

Médium, ktoré prevažne publikuje na internete monitoruje dianie Európskej únie, parlamentu. Eux.tv vyrobila od roku 2006 viac ako 7 miliónov videí. "Sme radi, že sme nadviazali spoluprácu s Eux.tv. Návštevníkom nášho portálu aspoň priblížime dianie v inštitúciach, ktore prijímajú dôležité uznesenia a tak ovplyvňujú aj život Rómov na Slovensku, Česku, Maďarsku a v Poľsku," povedal riaditeľ Gipsy Television Jozef Zeman.  

 

Gipsy Terlevision už o niekoľko dní spúšťa relácie. "Dramaturgiu zatiaľ prezrádzať nebudem. Verím však, že ľudia si u nás nájdu všetko, čiže rôzne žánre a nebudú musieť klikať na iné stránky. Gipsy Television je zárukou kvality. Na výrobe programov sa podieľajú odborníci z televíznej branže a nie amatéri," uviedol Jozef Šivák šéfredaktor Gipsy Television.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Situáciu v rómskych osadách monitorujú aj asistenti podpory zdravia.

V dovolenkovom období, keď evidujeme zvýšený pohyb ľudí, je monitorovanie výskytu ochorenia COVID-19 stále aktuálne a nevyhnutné. Preto ministerstvo zdravotníctva podporuje aktivity, ktoré prispievajú k prehľadnosti epidemiologickej situácie na Slovensku.

Showbiz

Kráľovná rómskej hudby Esma Redžepová by oslávila 77. narodeniny.

Macedónska speváčka, Esma Redžepová by 8. augusta oslávila 77. narodeniny. Slávna speváčka zomrela pred štyrmi rokmi.