08.03.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo oslavuje 41 rokov.

Igor Kmeťo ml. sa narodil 8. marca 1979 v Bratislave. Jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. 

Igor Kmeťo ml. svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe.

Profesionálnu hudobnú kariéru ale odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Z albumu s rovnakým názvom sa predalo 60 tisíc kusov. O rok neskôr Igor začal spolupracovať s raperom Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. 

"Ľudkovia dnes 8.3., môj synček Igor má 41 narodky. Ja mu prajem veľa šťastia, zdravia a dobrých nápadov v hudbe. Som šťastný a hrdý, že môj syn je geniálny muzikant a spevák," napísal na sociálnej sieti spevákov otec, Igor Kmeťo starší.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Americký Kongres schválil nový sviatok na počesť zrušenia otroctva.

Snemovňa reprezentantov Kongresu USA schválila v stredu návrh zákona, ktorým sa  krajine zavádza nový federálny sviatok: 19. jún – tzv. Juneteenth, deň pripomínajúci ukončenie otroctva v krajine.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.