08.03.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo oslavuje 41 rokov.

Igor Kmeťo ml. sa narodil 8. marca 1979 v Bratislave. Jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. 

Igor Kmeťo ml. svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe.

Profesionálnu hudobnú kariéru ale odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Z albumu s rovnakým názvom sa predalo 60 tisíc kusov. O rok neskôr Igor začal spolupracovať s raperom Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. 

"Ľudkovia dnes 8.3., môj synček Igor má 41 narodky. Ja mu prajem veľa šťastia, zdravia a dobrých nápadov v hudbe. Som šťastný a hrdý, že môj syn je geniálny muzikant a spevák," napísal na sociálnej sieti spevákov otec, Igor Kmeťo starší.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Zverejnili nové fotografie z dolapenia nacistického zločinca Eichmanna.

Izraelská vnútorná tajná služba Šin Bet zverejnila nové fotografie týkajúce sa operácie, počas ktorej pred 60 rokmi v Argentíne chytili jedného z najhľadanejších nacistických zločincov Adolfa Eichmanna. 

Showbiz

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!