08.03.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo oslavuje 41 rokov.

Igor Kmeťo ml. sa narodil 8. marca 1979 v Bratislave. Jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. 

Igor Kmeťo ml. svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe.

Profesionálnu hudobnú kariéru ale odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Z albumu s rovnakým názvom sa predalo 60 tisíc kusov. O rok neskôr Igor začal spolupracovať s raperom Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. 

"Ľudkovia dnes 8.3., môj synček Igor má 41 narodky. Ja mu prajem veľa šťastia, zdravia a dobrých nápadov v hudbe. Som šťastný a hrdý, že môj syn je geniálny muzikant a spevák," napísal na sociálnej sieti spevákov otec, Igor Kmeťo starší.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Na Luníku IX. si prvé dve rodiny postavia domy. Starosta avizuje aj nové byty.

Luník IX. je jednou z dvadsiatich dvoch mestských častí mesta Košice. Žije tam značná časť Rómov. Lokalita je známa zdevastovanými bytovkami a komunálnym odpadom, ktorý sa hromadil v okolí obydlí.

Showbiz

VIDEO: Transexuálka Jarka sa za noc stala hviezdou. Nakrútila už aj videoklip.

Transexuálka Jarka sa v priebehu niekoľkých týždňov dostala do pozornosti mnohých Rómov. Dôvodom sú jej živé videá, ktoré v priebehu niekoľkých hodín majú desaťtisícové vzhliadnutia.