24.05.2020 SHOWBIZ

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Foto: SuperStar

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!

15-ročná Lucia Bikárová z Brna nepostúpila do ďalších televíznych prenosov speváckej súťaže SuperStar. Speváčka patrila k najvýraznejším tváram tohtoročnej súťaže. O postupe už nerozhodovala porota, ale diváci. Bikárová nedostala dostatočný počet hlasov, aby postúpila medzi piatich najlepších spevákov. Počas finálového večera zaspievala pieseň z filmu Dreamgirls - One Night Only.

Televízia Markíza a Nova v nedeľu vysielali prvý televízny prenos naživo bez prítomnosti divákov. Na konci programu došlo k vyraďovaniu piatich finalistov. Bikárová bola práve poslednou, piatou nepostupujúcou súťažiacou. 

Medzi päť najlepších spevákov postúpila Diana Kovaľová (SVK), Giovanni Ricci (SVK), Martin Schreiner (CZE), Dominika Lukešová (CZE) a Barbora Piešová (SVK).

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Do dražby ide fľaša vína, ktoré dozrievalo vo vesmíre.

Fľaša červeného vína, ktorá viac než rok strávila na obežnej dráhe Zeme, pôjde do dražby. Britský aukčný dom Christie's odhaduje, že sa táto unikátna položka predá za približne 830.000 eur.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.