24.05.2020 SHOWBIZ

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Foto: SuperStar

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!

15-ročná Lucia Bikárová z Brna nepostúpila do ďalších televíznych prenosov speváckej súťaže SuperStar. Speváčka patrila k najvýraznejším tváram tohtoročnej súťaže. O postupe už nerozhodovala porota, ale diváci. Bikárová nedostala dostatočný počet hlasov, aby postúpila medzi piatich najlepších spevákov. Počas finálového večera zaspievala pieseň z filmu Dreamgirls - One Night Only.

Televízia Markíza a Nova v nedeľu vysielali prvý televízny prenos naživo bez prítomnosti divákov. Na konci programu došlo k vyraďovaniu piatich finalistov. Bikárová bola práve poslednou, piatou nepostupujúcou súťažiacou. 

Medzi päť najlepších spevákov postúpila Diana Kovaľová (SVK), Giovanni Ricci (SVK), Martin Schreiner (CZE), Dominika Lukešová (CZE) a Barbora Piešová (SVK).

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Úrad splnomocnenkyne vlády chcú presunúť pod Matovičov úrad.

Úrad splnomocnenkyne vlády pre rómske komunity si chce zobrať pod svoje krídla premiér Igor Matovič. Dôvodom má byť posilnenie úradu a jeho kompetencií.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. tvrdí, že COVID-19 nie je náhoda!

Nový koronavírus sa nevyhýba ani umelcom. Infekčné ochorenie prekonal aj spevák Igor Kmeťo mladší. Pred časom bol hospitalizovaný na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch.