24.05.2020 SHOWBIZ

Lucia Bikárová v SuperStar skončila!

Foto: SuperStar

Talentovaná speváčka Lucia Bikárová z Brna, nepostúpila medzi päť najlepších spevákov tohtoročnej súťaže a SuperStar opustila!

15-ročná Lucia Bikárová z Brna nepostúpila do ďalších televíznych prenosov speváckej súťaže SuperStar. Speváčka patrila k najvýraznejším tváram tohtoročnej súťaže. O postupe už nerozhodovala porota, ale diváci. Bikárová nedostala dostatočný počet hlasov, aby postúpila medzi piatich najlepších spevákov. Počas finálového večera zaspievala pieseň z filmu Dreamgirls - One Night Only.

Televízia Markíza a Nova v nedeľu vysielali prvý televízny prenos naživo bez prítomnosti divákov. Na konci programu došlo k vyraďovaniu piatich finalistov. Bikárová bola práve poslednou, piatou nepostupujúcou súťažiacou. 

Medzi päť najlepších spevákov postúpila Diana Kovaľová (SVK), Giovanni Ricci (SVK), Martin Schreiner (CZE), Dominika Lukešová (CZE) a Barbora Piešová (SVK).

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Slovákom čokoláda chutí! Vlani jej každý obyvateľ zjedol 3,4 kg.

Celková spotreba čokolády a čokoládových cukroviniek na Slovensku podľa predbežných údajov Štatistického úradu SR v roku 2019 dosiahla 3,4 kg na obyvateľa. V súhrne to predstavovalo približne 18,5 tisíca ton.

Showbiz

Barbora Botošová predstavuje svoj debutový album Colours of my Soul.

Syntéza zdanlivo nespojiteľných žánrov a rytmov. Asi tak by sa dal charakterizovať debutový album Barbory Botošovej, vnučky legendárneho huslistu Jána Berkyho Mrenicu, s názvom Colours of my Soul, ktorý vychádza vo vydavateľstve Hudobný fond.