08.04.2021 SHOWBIZ

Aven Romale! Odkazujú umelci pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov.

Reprofoto Youtube/ Gipsy Television

Nikto nemôže poprieť, že ich temperament a cit pre umenie je ďaleko inde ako pri niektorých umelcoch. A práve na počesť Medzinárodného sviatku Rómov sa spojili mená ako Igor Kmeťo ml., Igor Kmeťo starší , Monika Bagárová, jej sestra Natalia, raper Kelso a Jan Bendig v skladbe "Aven Romale".

"Videoklip vznikol spontánne, a pre pandemickú situáciu si natáčali svoje časti umelci samostatne, no finálny vizuál dostal podobu od Andyho Partychvil. Mix master celej skladby mal na starosti produkčný dom Gitano Records," uviedla pre Gipsy Television Jana Trellová z Ruka hore.

Umelci chceli, podľa Trellovej, skladbou preukázať podporu všetkým ľuďom rómskeho pôvodu, ktorí na sebe pracujú a idú si za svojim cieľom. Gipsy Television vás už pred niekoľkými dňami informovala o vzniku skladby. Exkluzívne sme vám priniesli zábery priamo z nahrávacieho štúdia. Ako dopadol výsledok si môžete pozrieť.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Americký Kongres schválil nový sviatok na počesť zrušenia otroctva.

Snemovňa reprezentantov Kongresu USA schválila v stredu návrh zákona, ktorým sa  krajine zavádza nový federálny sviatok: 19. jún – tzv. Juneteenth, deň pripomínajúci ukončenie otroctva v krajine.

Showbiz

VIDEO: Toto vás dojme k slzám. Bendig prespieval pieseň Věry Bílej.

Potenciál tohto hudobného videa je veľký. Stotožnia sa s ním najmä rodiny a priatelia ľudí, ktorí už nie sú medzi nami.