02.10.2019 SPRÁVY

VIDEO: V košickej nemocnici bojuje o život 14-ročný Imrich.

Foto: FB

Medzi obcami Hraň a Novosad v okrese Trebišov sa utorok podvečer stala vážna dopravná nehoda. Traktor , ktorý vychádzal z poľa na cestu sa zrazil s bielou Škodou Fabia, ktorá prichádzala od obce Hraň.

Z nehody vyviazol mladý vodič na vlastných nohách akoby zázrakom. Jeho 14 ročný spolujazdec už také šťastie nemal a hasiči ho v bezvedomí preniesli k záchranárskemu vrtuľníku vo veľmi vážnom stave.

Príčiny a mieru nehody vyšetrujú trebišovskí dopravní policajti. "Pacient je hospitalizovaný na ARE. Pri nehode utrpel polytraumu a musel podstúpiť operáciu. Momentálne je v ťažkom stave, v umelom spánku," uviedla pre Gipsy Television Ivana Stašková, hovorkyňa Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Francúzske reštaurácie vymysleli ochranné štíty pre zákazníkov.

Reštaurácie vo Francúzsku sa pripravujú na opätovné otvorenie. Aj v tejto krajine prevádzky musia dodržiavať hygienické opatrenia. 

Showbiz

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy.