16.05.2020 SPRÁVY

POLÍCIA: Nevideli ste 17-ročnú Nelu Kokyovú?

Foto: PZ

Polícia vyhlásila pátranie po 17-ročnej Nele Kokyovej z obce Kravany v okrese Poprad. 

17 ročná Nela z obce Kravany, okres Poprad je nezvestná od 13.mája, kedy v čase okolo 14.15 hod. odišla z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto a od tej doby nepodala o sebe žiadnu správu, mobilný telefón má vypnutý.

Vysoká je 162 cm, má štíhlu postavu, tmavohnedé vlasy dlhé do pol chrbta, hnedé oči. Naposledy mala oblečené čierne rifle s dierami na kolenách, biele tričko, sivý sveter dlhý po kolena s kapucňou a nápismi na chrbte, čierna kožená bunda do pása s opaskom a vybíjanými cvokmi na ramenách a golieri, čierne kotníkové semišové čižmy - podrážka bola ozdobená kamienkami.

Nela Kokyová má na ľavom predlaktí vytetované „sisters“ so srdiečkom o veľkosti 5 cm. Na ľavom boku má vytetovanú ruža o veľkosti 20 cm. "Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Poprad, č. t. 0961 89 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru," uviedol Igor Pavlík z KR PZ v Prešove.

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Francúzske reštaurácie vymysleli ochranné štíty pre zákazníkov.

Reštaurácie vo Francúzsku sa pripravujú na opätovné otvorenie. Aj v tejto krajine prevádzky musia dodržiavať hygienické opatrenia. 

Showbiz

Kam sa vytratila obľúbená moderátorka? Výrazná zmena imidžu a...

Linda Horváthová patrí obľúbeným tváram Gipsy Television. Jej relácia zo sveta showbiznisu - Romano dživipen má skvelú sledovanosť v mnohých krajinách Európy.