16.05.2020 SPRÁVY

POLÍCIA: Nevideli ste 17-ročnú Nelu Kokyovú?

Foto: PZ

Polícia vyhlásila pátranie po 17-ročnej Nele Kokyovej z obce Kravany v okrese Poprad. 

17 ročná Nela z obce Kravany, okres Poprad je nezvestná od 13.mája, kedy v čase okolo 14.15 hod. odišla z miesta trvalého bydliska na doposiaľ neznáme miesto a od tej doby nepodala o sebe žiadnu správu, mobilný telefón má vypnutý.

Vysoká je 162 cm, má štíhlu postavu, tmavohnedé vlasy dlhé do pol chrbta, hnedé oči. Naposledy mala oblečené čierne rifle s dierami na kolenách, biele tričko, sivý sveter dlhý po kolena s kapucňou a nápismi na chrbte, čierna kožená bunda do pása s opaskom a vybíjanými cvokmi na ramenách a golieri, čierne kotníkové semišové čižmy - podrážka bola ozdobená kamienkami.

Nela Kokyová má na ľavom predlaktí vytetované „sisters“ so srdiečkom o veľkosti 5 cm. Na ľavom boku má vytetovanú ruža o veľkosti 20 cm. "Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Poprad, č. t. 0961 89 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru," uviedol Igor Pavlík z KR PZ v Prešove.

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Vyhlásili 12. ročník ocenenia Roma Spirit.

Cieľom podujatia je podľa organizátorov vyzdvihnúť a oceniť výnimočné osobnosti a organizácie, ktoré sa aktívne podieľajú na zlepšení situácie rómskej menšiny a spolužitia Rómov a Nerómov na Slovensku.

Showbiz

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.