HEADLINE: Predsedu SNS Ján Slotu trápi neriešenie rómskej problematiky

foto TASR

Bratislava 21. marca 2011 (Gipsy Television/ Katarína Mrňová) - Ján Slota známy protirómskou ideológiou bude zajtra informovať médiá o neriešení rómskej otázky súčasnou vládou i dôsledkom tohto neriešenia. Viac informácií vám k tejto téme prinesie aj Gipsy Television. 

Ján Slota sa minulý rok vyznamenal tým, keď 8. apríla na Medzinárodný deň Rómov uviedol, že jediným pohybom tejto menšiny je ten pri rozmnožovaní. Reakcia na seba dlho nenechala čakať a na nemiestnu poznámku vtedy reagoval Václav Kappel z Európskeho parlamentu Rómov. "Pán Slota, vaše pohyby sú na rozdiel od Rómov oveľa aktívnejšie pri popíjaní alkoholických nápojov a taktiež ste viackrát ženatý. Takže nie ste o nič viac ako Rómovia, dokonca ste pod ich úroveň."


Ďalším fiaskom skončila Slotova billboardová kampaň pre ktorú údajne strana zneužila Róma. Grafici mu dokonca prirobili tetovanie. Kauza sa skončila tým, že mužovi z billboardu zabezpečil predseda SNS prácu. 

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.