Vojčice, 21.03.2015 SPRÁVY

Na východnom Slovensku vraj rómski chlapci videli UFO! Pozrite si video, ktoré nakrútili.

foto Gipsy Television

Dva lietajúce taniere vraj včera videli viacerí obyvatelia obce Vojčice. Objekty vyžarovali svetlo a vznášali sa na oblohe. Údajne sa pohybovali aj v blízkosti domov.

Len včera mesiac zakryl slnko a v ten istý deň vraj rómski chlapci z obce Vojčice videli vznášať sa na oblohe UFO. Je to len náhoda alebo ich výmysel? 

"Bolo to okrúhle, svietilo to a zároveň blikalo na červeno. Podľa mňa to boli lietajúce taniere, ktoré sa navzájom čakali. Keď sa k sebe priblížili tak odleteli preč," povedal pre Gipsy Television Tomáš Balog.


Viacerí obyvatelia východoslovenskej obce boli v tom čase na ulici. UFO sa podľa nich malo vznášať na oblohe medzi siedmou a dvadsiatou hodinou večer aj nad obytnou zónou. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.