Vojčice, 21.03.2015 SPRÁVY

Na východnom Slovensku vraj rómski chlapci videli UFO! Pozrite si video, ktoré nakrútili.

foto Gipsy Television

Dva lietajúce taniere vraj včera videli viacerí obyvatelia obce Vojčice. Objekty vyžarovali svetlo a vznášali sa na oblohe. Údajne sa pohybovali aj v blízkosti domov.

Len včera mesiac zakryl slnko a v ten istý deň vraj rómski chlapci z obce Vojčice videli vznášať sa na oblohe UFO. Je to len náhoda alebo ich výmysel? 

"Bolo to okrúhle, svietilo to a zároveň blikalo na červeno. Podľa mňa to boli lietajúce taniere, ktoré sa navzájom čakali. Keď sa k sebe priblížili tak odleteli preč," povedal pre Gipsy Television Tomáš Balog.


Viacerí obyvatelia východoslovenskej obce boli v tom čase na ulici. UFO sa podľa nich malo vznášať na oblohe medzi siedmou a dvadsiatou hodinou večer aj nad obytnou zónou. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.