Bratislava, 02.03.2014 SHOWBIZ

Čo z nej vyrástlo! Spoznali by ste túto speváčku?

foto Gipsy Television

Spoznali by ste ju? Slovenská speváčka Gitana začala svoju kariéru dosť v mladom veku, ale na tejto fotografii by ju poznala asi len jej najbližšia rodina. Tá už vtedy tušila, že z nej vyrastie speváčka s veľkým hlasom.

"Mama mi rozprávala, že keď som mala 3 roky boli sme v kine na filme Cigáni idú do neba. Ja som sa vraj postavila na sedačku a začala som v kine nahlas spievať jednu z piesní z tohto filmu. Vraj ihěd zažali v sále svetlo a žiadali mojich rodičov, aby ma utíšili. Alebo napríklad môj otec mal kapelu. Keď mali skúšky, tak ja som ich speváčke nedovolila, aby s nimi spievala. To som mala 4 roky. U mňa to bolo jednoznačné, že sa budem venovať spevu," povedala pre Gipsy Television speváčka Gitana. 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.