Bratislava, 02.03.2014 SHOWBIZ

Čo z nej vyrástlo! Spoznali by ste túto speváčku?

foto Gipsy Television

Spoznali by ste ju? Slovenská speváčka Gitana začala svoju kariéru dosť v mladom veku, ale na tejto fotografii by ju poznala asi len jej najbližšia rodina. Tá už vtedy tušila, že z nej vyrastie speváčka s veľkým hlasom.

"Mama mi rozprávala, že keď som mala 3 roky boli sme v kine na filme Cigáni idú do neba. Ja som sa vraj postavila na sedačku a začala som v kine nahlas spievať jednu z piesní z tohto filmu. Vraj ihěd zažali v sále svetlo a žiadali mojich rodičov, aby ma utíšili. Alebo napríklad môj otec mal kapelu. Keď mali skúšky, tak ja som ich speváčke nedovolila, aby s nimi spievala. To som mala 4 roky. U mňa to bolo jednoznačné, že sa budem venovať spevu," povedala pre Gipsy Television speváčka Gitana. 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti.

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti z rómskych komunít vo veku od nula do šesť rokov. 

Showbiz

Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.