Bratislava, 02.03.2014 SHOWBIZ

Čo z nej vyrástlo! Spoznali by ste túto speváčku?

foto Gipsy Television

Spoznali by ste ju? Slovenská speváčka Gitana začala svoju kariéru dosť v mladom veku, ale na tejto fotografii by ju poznala asi len jej najbližšia rodina. Tá už vtedy tušila, že z nej vyrastie speváčka s veľkým hlasom.

"Mama mi rozprávala, že keď som mala 3 roky boli sme v kine na filme Cigáni idú do neba. Ja som sa vraj postavila na sedačku a začala som v kine nahlas spievať jednu z piesní z tohto filmu. Vraj ihěd zažali v sále svetlo a žiadali mojich rodičov, aby ma utíšili. Alebo napríklad môj otec mal kapelu. Keď mali skúšky, tak ja som ich speváčke nedovolila, aby s nimi spievala. To som mala 4 roky. U mňa to bolo jednoznačné, že sa budem venovať spevu," povedala pre Gipsy Television speváčka Gitana. 

Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prešovská univerzita spúšťa výučbu včelárstva, zriadi aj včelnice.

Prešovská univerzita zaradila do vzdelávacieho programu v letnom semestri nový predmet včelárstvo. Je zameraný na výučbu starostlivosti o včely, pričom praktická časť sa bude realizovať v novozriadených univerzitných včelniciach.

Showbiz

VIDEO: 20-ročný kickboxerista Václav Sivák je hrdý na svoj rómsky pôvod.

Václav Sivák je jedným z najúspešnejších kickboxerov u našich susedov. Je nielen majstrom Českej republiky ale i juniorským majstrom Európy a najnovšie aj majstra sveta. Mladému Rómovi sa vďaka nebezpečnému športu zmenil život.