28.02.2019 Zaujímavosti

ANGLICKO: Ženu vraj postavili z invalidného vozíka modlitby. Video ako dôkaz!

video: Rachem Romaňi Khangeri

Lekári žene údajne povedali, že už viac chodiť nebude. Po jej účasti na bohoslužbe sa postavila vraj vďaka modlitbám. 

"Nech príde Boh, nech príde Ježiš," tak začal rečniť mladík na stretnutí skupiny, ktorá sa nazýva Rachem Romaňi Khangeri. V tom pred ľudí príde pani Vilma na invalidnom vozíku. Sprevádza ju pravdepodobne jej manžel Tibor.

Neskôr pred Vilmu predstúpi pastor. Má po ňom opakovať rôzne slová, ako naprík "Ďakujem ti ježiš, že si zomrel na kríži za moje hriechy. Dnes ti otváram svoje srdce a prijímam ťa v mojom živote." 

 Pani Vilma v tom, ako po pastorovi opakuje slová, si zároveň aj utiera slzy. Celý akt je zrejme pre ňu veľmi emotívny. Ľudia, ktorí sa taktiež nachádzajú v sále sa modlia.

Nad Vilmou ale zrazu stojí muž, ktorý nad jej hlavou drží svoju dlaň. Mladík, ktorí na začiatku rečnik sa opäť ujal mikrofónu, on zase dal svoju dlaň na hlavu Vilminho manžela. Celá sála sa tak dostala do akéhosi tranzu. 

Pozrite si ako slovenskí Rómovia nakrútili údajný zázrak.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.