28.02.2019 Zaujímavosti

ANGLICKO: Ženu vraj postavili z invalidného vozíka modlitby. Video ako dôkaz!

video: Rachem Romaňi Khangeri

Lekári žene údajne povedali, že už viac chodiť nebude. Po jej účasti na bohoslužbe sa postavila vraj vďaka modlitbám. 

"Nech príde Boh, nech príde Ježiš," tak začal rečniť mladík na stretnutí skupiny, ktorá sa nazýva Rachem Romaňi Khangeri. V tom pred ľudí príde pani Vilma na invalidnom vozíku. Sprevádza ju pravdepodobne jej manžel Tibor.

Neskôr pred Vilmu predstúpi pastor. Má po ňom opakovať rôzne slová, ako naprík "Ďakujem ti ježiš, že si zomrel na kríži za moje hriechy. Dnes ti otváram svoje srdce a prijímam ťa v mojom živote." 

 Pani Vilma v tom, ako po pastorovi opakuje slová, si zároveň aj utiera slzy. Celý akt je zrejme pre ňu veľmi emotívny. Ľudia, ktorí sa taktiež nachádzajú v sále sa modlia.

Nad Vilmou ale zrazu stojí muž, ktorý nad jej hlavou drží svoju dlaň. Mladík, ktorí na začiatku rečnik sa opäť ujal mikrofónu, on zase dal svoju dlaň na hlavu Vilminho manžela. Celá sála sa tak dostala do akéhosi tranzu. 

Pozrite si ako slovenskí Rómovia nakrútili údajný zázrak.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.