08.12.2018 SPRÁVY

VIDEO: Už štyri roky nevidel svoju dcéru. Vlastná teta ju predala do Anglicka.

foo: Gipsy Television

Zotlán Kováč z Trebišova už štyri roky nevidel svoju dcéru Janu. Vlastná teta ju predala v Aglicku.

Jana Kováčová odišla z Trebišova v čase, keď jej malý syn mal len niekoľko mesiacov. Odvtedy ju jej otec nevidel. "Predali ju v Londýne. Neviem za koľko," povedal zronený otec, Zoltán Kováč pre Gipsy Television.

Hneď potom, čo Janu blízka rodina odvliekla na britské ostrovy, jej otec ju šiel hľadať do Londýna. "Bol som tam v roku 2014. Moja dcéra tam už nebola," uviedol Kováč pre Gipsy Television.

Na sociálnej sieti Facebook sa pred časom objavila fotografia dobitej ženy, ktorá sa podobá na nezvestnú. Jej rodina si preto myslí, že ide o ich dcéru. "Polícia mi povedala, že to nie je ona. Keď som to videl, všetci sme plakali. Chcel som sa zabiť," dodal Kováč.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.