19.01.2019 SPRÁVY

Tragédia v Anglicku! Erika († 19) pripravil pád do mora o život.

foto: E. H.

Erik Horvát, ktorý pochádza z českého mesta Most mal podľa medializovaných informácií spadnúť do mora vo Veľkej Británii.

Z mora ho zachrári vytiahli. Následne na to ho v nemocnici udržiavali prístroje pri živote. "Vstávaj a ukáž každému, že si silný a statočný veríme ti tak nás nesklam," nechala Erikovi odkaz na sociálnej sieti jeho kamarátka Vanesa.

Erik však napokon podľahol zraneniam a dnes zomrel. "Nepoznám ťa, ale mám mráz po celom tele. Celej rodine prajem úprimnú sústrasť a tebe borec nech dá Pán Boh ľahkou zem," napísala na sociálnej sieti Andrea.Erik († 19), ktorý žil v meste Middlesbrough sa venoval spevu a s kamarátmi nakrútil aj tento videoklip. Česť jeho pamiatke. Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.