TO MUSÍTE VIDIEŤ: Tím Gipsy Television paroduje najpopulárnejší klip súčasnosti

foto Gipsy Television

Bratislava, 12. november 2012 (Gipsy Television) - Roztočili to! Moderátori Ivana Cibuľová, Peter Pollák a Jozef "KUVO" Badžo zabávajú internetových divákov nielen v svojimi TV reláciami. Najnovšie nakrútili vtipné video, pri ktorom sa nechali inšpirovať najpopulárnejším klipom súčasnosti k piesni Gangnam style od juhokórejského rapera Psy. Originálna choreografia vás pobaví. Veď sledujete!
Dnes to v Bratislave na viacerých miestach vrelo bláznivou atmosférou tímu rómskej internetovej televízie. Traja moderátori sa totiž rozhodli, že budú parodovať najslávnejší klip súčasnosti.
 

Viac ako minútový videoklip sa nakrúcal v Petržalke, ale hlavne v jednom z tamojších nákupných centier. Tím Gipsy Television navyše zaujal svojou originálnou choreografiou, štýlom aj okoloidúcich.

 

 

 

Video nájdete aj na našom YOUTUBE  profile.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti.

Organizácie sa môžu uchádzať 150-tisícovú dotáciu. Financie sú určené na starostlivosť o deti z rómskych komunít vo veku od nula do šesť rokov. 

Showbiz

Exkluzívny záznam vystúpenia speváka Ricarda Kwieka na Gipsy Television.

Ricrado Kwiek, svetová hudobná hviezda rómskeho pôvodu, má za sebou fascinujúci príbeh. Narodený v Poľsku a so silnými rodinnými väzbami v Nemecku, kde jeho predkovia žili viac ako 50 rokov. Kwiek je viac než len spevák. Je to človek s hlbokými koreňmi a vášňou pre svoju kultúru.