TO MUSÍTE VIDIEŤ: Tím Gipsy Television paroduje najpopulárnejší klip súčasnosti

foto Gipsy Television

Bratislava, 12. november 2012 (Gipsy Television) - Roztočili to! Moderátori Ivana Cibuľová, Peter Pollák a Jozef "KUVO" Badžo zabávajú internetových divákov nielen v svojimi TV reláciami. Najnovšie nakrútili vtipné video, pri ktorom sa nechali inšpirovať najpopulárnejším klipom súčasnosti k piesni Gangnam style od juhokórejského rapera Psy. Originálna choreografia vás pobaví. Veď sledujete!
Dnes to v Bratislave na viacerých miestach vrelo bláznivou atmosférou tímu rómskej internetovej televízie. Traja moderátori sa totiž rozhodli, že budú parodovať najslávnejší klip súčasnosti.
 

Viac ako minútový videoklip sa nakrúcal v Petržalke, ale hlavne v jednom z tamojších nákupných centier. Tím Gipsy Television navyše zaujal svojou originálnou choreografiou, štýlom aj okoloidúcich.

 

 

 

Video nájdete aj na našom YOUTUBE  profile.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.