Bratislava, 6.10.2013 SHOWBIZ

TIP OD VÁS: Poľská aristokratka zbalila syna úspešného podnikateľa

Poľská tanečníčka, aristokratického pôvodu, Marlena Sawická zbalila syna úspešného podnikateľa. Náš čitateľ nám poslal ich fotografie, ktoré údajne vznikli včera v jednom z bratislavských nákupných centier.

Marlena Sawická je v Poľsku známou tanečníčkou, okrem toho má za sebou úspešnú diplomatickú kariéru. Náš zdroj tvrdí, že kráska pracovala na viacerých veľvyslanectvách a učila aj na vysokej škole. Navyše patrí k známemu aristokratickému rodu. Sympatická Poľka je zrejme v Bratislave aj so svojim priateľom, synom úspešného podnikateľa na romatickom víkende. Náš čitateľ nám totiž poslal ich fotografie.

 

Viete viac o ich vzťahu? Pošlite nám email: somreporter@gipsytv.euPreskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.