Žiard nad Hronom, 15.10.2013 SHOWBIZ

PETRA ŠARKÖZIOVÁ: Moderátorka Hiri prežíva smutné obdobie

foto PŠ

Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie rómskej internetovej televízie, Hiri, Petra Šarköziová, prežíva ťažké chvíle. Už niekoľko mesiacov je bez svojho priateľa. My vieme prečo!

Moderátorka Hiri Petra Šarköziová už viac ako rok prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. So svojím priateľom Karolom sa však už nevidela niekoľko mesiacov. "My sme sa spoznali, keď som išla vysypať smeti. Bola to láska na prvý pohľad," vyznala sa charizmatická moderátorka pre portál Gipsy Television.

 

Ako sa nám podarilo zistiť, moderátorkin priateľ je v súčasnosti v Anglicku, kde pracuje u svojho strýka. "Verím, že spolu budeme počas Vianoc. Veľmi by som si to priala. Teraz mám aspoň dosť práce v Gipsy Television, pretože opäť spúšťame Hiri po dlhšej pauze," dodala sympatická moderátorka. Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.