Žiard nad Hronom, 15.10.2013 SHOWBIZ

PETRA ŠARKÖZIOVÁ: Moderátorka Hiri prežíva smutné obdobie

foto PŠ

Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie rómskej internetovej televízie, Hiri, Petra Šarköziová, prežíva ťažké chvíle. Už niekoľko mesiacov je bez svojho priateľa. My vieme prečo!

Moderátorka Hiri Petra Šarköziová už viac ako rok prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. So svojím priateľom Karolom sa však už nevidela niekoľko mesiacov. "My sme sa spoznali, keď som išla vysypať smeti. Bola to láska na prvý pohľad," vyznala sa charizmatická moderátorka pre portál Gipsy Television.

 

Ako sa nám podarilo zistiť, moderátorkin priateľ je v súčasnosti v Anglicku, kde pracuje u svojho strýka. "Verím, že spolu budeme počas Vianoc. Veľmi by som si to priala. Teraz mám aspoň dosť práce v Gipsy Television, pretože opäť spúšťame Hiri po dlhšej pauze," dodala sympatická moderátorka. Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.