Žiard nad Hronom, 15.10.2013 SHOWBIZ

PETRA ŠARKÖZIOVÁ: Moderátorka Hiri prežíva smutné obdobie

foto PŠ

Moderátorka hlavnej spravodajskej relácie rómskej internetovej televízie, Hiri, Petra Šarköziová, prežíva ťažké chvíle. Už niekoľko mesiacov je bez svojho priateľa. My vieme prečo!

Moderátorka Hiri Petra Šarköziová už viac ako rok prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života. So svojím priateľom Karolom sa však už nevidela niekoľko mesiacov. "My sme sa spoznali, keď som išla vysypať smeti. Bola to láska na prvý pohľad," vyznala sa charizmatická moderátorka pre portál Gipsy Television.

 

Ako sa nám podarilo zistiť, moderátorkin priateľ je v súčasnosti v Anglicku, kde pracuje u svojho strýka. "Verím, že spolu budeme počas Vianoc. Veľmi by som si to priala. Teraz mám aspoň dosť práce v Gipsy Television, pretože opäť spúšťame Hiri po dlhšej pauze," dodala sympatická moderátorka. Preskočiť reklamu
Fotogaléria:

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.