HĽADÁME RÓMSKU NEVESTU: Do relácie 4 svadby, ktorú vysiela TV Markíza

ilustračné foto Gipsy Television

Bratislava 8. júna 2012 (Gipsy Television) - Si Rómka a pripravuješ sa na svoj nakrajší deň v živote, na svadbu? Daj nám o sebe vedieť. Produkčná spoločnosť, ktorá vyrába reláciu 4 SVADBY pre televíziu Markíza, totiž hľadá práve teba. Podeľ sa o svoje zážitkami s miliónmi divákov.

"Vidieť krásnu rómsku svadbu plnú zvykov, by mohlo byť úžasné," s takýmto nadšením oslovila Gipsy Television Jana Pazderová z produkčnej spoločnosti, ktorá vyrába reláciu 4 SVADBY pre televíziu Markíza. Ak sa chcete do projektu prihlásiť, alebo poznáte niekoho, kto práve pripravuje svadbu, kontaktujte nás najneskôr do budúceho týždňa.

 

KONTAKT: 0910 819 249

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.