HĽADÁME RÓMSKU NEVESTU: Do relácie 4 svadby, ktorú vysiela TV Markíza

ilustračné foto Gipsy Television

Bratislava 8. júna 2012 (Gipsy Television) - Si Rómka a pripravuješ sa na svoj nakrajší deň v živote, na svadbu? Daj nám o sebe vedieť. Produkčná spoločnosť, ktorá vyrába reláciu 4 SVADBY pre televíziu Markíza, totiž hľadá práve teba. Podeľ sa o svoje zážitkami s miliónmi divákov.

"Vidieť krásnu rómsku svadbu plnú zvykov, by mohlo byť úžasné," s takýmto nadšením oslovila Gipsy Television Jana Pazderová z produkčnej spoločnosti, ktorá vyrába reláciu 4 SVADBY pre televíziu Markíza. Ak sa chcete do projektu prihlásiť, alebo poznáte niekoho, kto práve pripravuje svadbu, kontaktujte nás najneskôr do budúceho týždňa.

 

KONTAKT: 0910 819 249

 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.