01.05.2020 SPRÁVY

Fico opäť použil slovník Kotlebovcov. Bývalý premiér tvrdí, že Matovič je premiér Cigánov.

Foto TASR/Gipsy Television

Trojnásobný premiér opäť klesol na úroveň Kotlebovcov, ktorí na pôde Národnej rady SR neustále používajú výraz Cigáni. 

Robert Fico pri hodnotení Programového vyhlásenia vlády uviedol, že súčasný predseda vlády je premiérom Cigánov. "Keď tak pozeráme na Igora Matoviča, tak môžeme skonštatovať, že to je premiér Rómov, Cigánov. On sa o nikoho iného nestará," uviedol poslanec NR SR Robert Fico.

Predseda Smeru-SD taktiež uviedol: "Pokiaľ ide o Rómov, tak tam pomaly by došiel aj s poľnou kuchyňou a varil im aj raňajky, obed aj večeru." Robert Fico týmito slovami reagoval na Rómov, ktorí sú v povinnej karanténe.

Ak sú ľudia štátom nariadenej karanténe, ten im musí zabezpečiť pitnú vodu, prísun stravy a palivo, ktorým si budú kúriť, keďže dané miesto nemôžu opustiť. Pre Gipsy Television to uviedol člen Permanentného krízového štábu Peter Visolajský. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

VIDEO: Kiki zbiera v Anglicku ocenenia. Futbalový talent pochádza z Bracoviec.

Oliver Anthony Tatár má sedem rokov, no už je členom futbalovej akadémie v Norwich City, kde ho označujú za veľký talent. Na svoj vek je totiž veľmi technicky a rýchlostne zdatný.

Showbiz

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.