26.05.2022 SPRÁVY

ANGLICKO: V Bringhton Hill zavraždili 30-ročného Františka z východného Slovenska.

Foto: FB

K brutálnej vražde došlo v nedeľu večer v meste Bringhton Hill. Mladík, pôvodom z východného Slovenska, by na druhý deň oslávil 31 narodeniny. Polícia zadržala štyroch podozrivých.

30-ročného Františka O., pôvodom z Trebišova, našla polícia s vážnymi zraneniami v nedeľu večer v dome na ulici Musgrave Close v Basingstoke. Polícia ho neskôr vyhlásila za mŕtveho. Britská polícia doteraz nezverejnila motív vraždy. 

Stihla už ale zadržať 18-ročného muža a 17-ročného chlapca z Basingstoke. Zatkla ich pre podozrenie z vraždy. Polícia zadržala aj 18-ročnú ženu a 18-ročného muža z Basingstoke pre podozrenie z napomáhania páchateľovi. Polícia potvrdila, že všetci štyria sú momentálne v cele policajného zaistenia.

Hovorca hampshirskej polície povedal: "Zatknutie prichádza po tom, čo bol v nedeľu 22. mája nájdený muž vo veku 30 rokov s vážnymi zraneniami v dome v Musgrave Close, Basingstoke."

František O. mal 30 rokov, manželku a 2-ročného syna. Pochádza z Trebišova. Vo Veľkej Británii žil dlhodobo.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.