01.09.2021 SHOWBIZ

Známa rómska speváčka bude matkou. Avizuje veľkú svadbu!

Foto Gipsy Television

Známa rómska speváčka bude matkou! V rozhovore pre Gipsy Television sa priznala, že je v šiestom mesiaci tehotenstva. Pohlavie svojho prvorodeného dieťaťa si však zatiaľ chce nechať pre seba.

Speváčka Nikol Dunková, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Gipsy Nikol bude matkou. "Môžem koncertovať, ale vyberám si kam idem, nakoľko som tehotná, dávam si na to pozor. Už som v šiestom mesiaci tehotenstva," povedala obľúbená speváčka pre Gipsy Television.

Nikol potvrdila, že partnera má. Kto ním je nám ale neprezradila. "Ježiško nás požehnal. Dúfam, že všetko dobre dopadne," povedala Nikol Dunková. Speváčka už aj pozná pohlavie svojho prvorodeného dieťaťa. Prezradiť ho však nechcela. "Čakajte svadbu aj krstiny," dodala sympatická tajnostkárka.Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Študenti nedostatkových profesií môžu získať štipendium 16 500 € na tri roky.

Budúci študenti, ktorí sa rozhodnú študovať nedostatkové profesie na vysokých školách, môžu získať štipendium 16.500 eur na tri roky. Vyplácané bude priebežne. Získať ho môže 400 študentov.

Showbiz

Útok múkou na Jana Bendiga bol podvod. Konštatuje to po vyšetrovaní pražská polícia.

Pražská polícia útok na speváka Jana Bendigova vyšetrovala. Dnes konštatuje, že to bol podvod. Spevákovi hrozí pokuta pre zbytočné vyšetrovanie.