27.11.2022 SHOWBIZ

VIDEO: Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Foto: Gipsy Culy

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.

Obľúbená rómska kapela Gipsy Culy má vraj prvú takúto negatívnu skúsenosť. Hudobníci od ženy z Nitry prijali zálohu vo výške 300 eur. Poslala ju im bankovým prevodom. Následne, teda v deň krstín, túto sobotu, im mala doplatiť zvyšok. Líder kapely tvrdí, že sa tak nestalo. Cenu za odohratie jej pritom ešte znížili. "Hrala na mňa ťahy. O cene vyjednávala. To sa narobí," povedal Jozef Lovas. 

Kapela sa preto zbalila a odišla aj z hotela, ktorý im zaplatili. "Trápime sa, stále sme na cestách a takto nás chcela oklamať," povedal Lovas s tým, že žena mala prostredníctvom sociálnej siete, živého videa, preklínať jeho syna  a manželku. Obyvateľka Nitry sa mu dokonca mala vyhrážať medializáciou prípadu v celoštátnej televízii. "My sme nešli nikoho okradnúť. My sme jej išli pekne zahrať a toto sa nerobí," dodal líder kapely.

Gipsy Television kontaktovala danú obyvateľku mesta Nitra. Do uzávierky sa nám nevyjadrila.    Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prvé tohtoročné správy Hiri. Boli sme opäť za Rómami.

V hiri dnes uvidíte: Prezidentka Zuzana Čaputová udelila štátne vyznamenanie učiteľke a odborníčke na rómsky jazyk. Predstavíme vám rodinu, ktorá búra všetky stereotypy a mýty o Rómoch. Zisťovali sme podrobnosti o avizovanom zlúčení KULTMINOR s inými fondami. S kamerou sme navštívili speváčku Vanesu Horákovú. Milé diváčky a diváci, vitajte pri sledovaní správ Hiri.

Showbiz

Hudobník Milan Kroka odkázal Gipsy Nicol a ďalším kapelám: Je to krádež, sprostá krádež.

Milan Kroka patrí v susednom Česku k najuznávanejším spevákom, hudobníkom a skladateľom rómskych piesní. Nervy mu ale praskli potom, čo slovenská kapela Gipsy Nicol nahrala jeho skladbu, pôvodne baladu Savo drom, a zverejnila ju na sociálnej platforme s videami, bez jeho súhlasu.