27.11.2022 SHOWBIZ

VIDEO: Kapelu Gipsy Culy oklamali. V NItre ju nevyplatili.

Foto: Gipsy Culy

Kapela Gipsy Culy má ťažké srdce na obyvateľku mesta Nitra, ktorá ich údajne oklamala. Hudobníci totiž prišli odohrať krstiny, no žena ich vraj vopred odmietla vyplatiť.

Obľúbená rómska kapela Gipsy Culy má vraj prvú takúto negatívnu skúsenosť. Hudobníci od ženy z Nitry prijali zálohu vo výške 300 eur. Poslala ju im bankovým prevodom. Následne, teda v deň krstín, túto sobotu, im mala doplatiť zvyšok. Líder kapely tvrdí, že sa tak nestalo. Cenu za odohratie jej pritom ešte znížili. "Hrala na mňa ťahy. O cene vyjednávala. To sa narobí," povedal Jozef Lovas. 

Kapela sa preto zbalila a odišla aj z hotela, ktorý im zaplatili. "Trápime sa, stále sme na cestách a takto nás chcela oklamať," povedal Lovas s tým, že žena mala prostredníctvom sociálnej siete, živého videa, preklínať jeho syna  a manželku. Obyvateľka Nitry sa mu dokonca mala vyhrážať medializáciou prípadu v celoštátnej televízii. "My sme nešli nikoho okradnúť. My sme jej išli pekne zahrať a toto sa nerobí," dodal líder kapely.

Gipsy Television kontaktovala danú obyvateľku mesta Nitra. Do uzávierky sa nám nevyjadrila.    Preskočiť reklamu

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Biely dom podporuje úplný zákaz TikToku. Čo to znamená pre Slovensko?

Biely dom podporil návrh zákona, ktorý by v Spojených štátoch umožnil úplne zakázať čínsku aplikáciu TikTok na zdieľanie videí. Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.

Showbiz

Známe osobnosti vám prajú krásne Vianoce.

Známe osobnosti ako napríklad duo Mamuko Berci, pästiar František Tankó, speváčka Gitana, raper Boki či europoslancec Peter Pollák Vám, našim čitateľom a divákom, prajú krásne Vianoce. Pýtali sme sa ich aj nato, ako budú tráviť najkrajšie sviatky v roku.