04.09.2020 SHOWBIZ

VIDEO: Igor Kmeťo ml. prehovoril. Prekonal som koronavírus!

Igor Kmeťo ml. mal pozitívny test na Covid-19. Na infekčnom oddelení na bratislavských Kramároch bol hospitalizovaný 8 dní, 11 dní mal vysoké teploty.

Spevák Igor Kmeťo mladší na sociálnej sieti Instagram všetkých šokoval, keď priznal, že mal koronavírus. A jeho priebeh nebol vôbec mierny. S vysokými teplotami sa pasoval 11 dní a v nemocnici na infekčnom strávil celých 8 dní. Momentálne je v domácej karanténe. 

Spevák doteraz verejne o infekčnom ochorení neprehovoril. Na sociálnej sieti pred niekoľkými dňami zverejnil len status, vrátane jeho otca. 

ODOBERAJTE NÁS AJ NA INSTAGRAME

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Igor Kmeťo (@igorkmeto),

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RADÍME: Dôležité je mať nemocenské poistenie, bez neho poskytuje tehotenské štipendium škola a rodičovský príspevok úrad práce.

Študentka, resp. mladá tehotná žena po skončení štúdia nemá automaticky nárok na dávku tehotenské a prípadne neskôr na dávku materské, ktoré poskytuje Sociálna poisťovňa. 

Showbiz

Vanessa Šarköziová vymenila šaty za nohavice. Umelá inteligencia zhodnotila jej outfit.

Vanessa patrí k najlepšie obliekajúcim sa celebritám slovenského showbiznisu. Na spoločenských podujatiach ju často vídame v luxusných róbach. Speváčka a hudobníčka však tentokrát zvolila elegantný biznis štýl. My sme ho dali zhodnotiť umelej inteligencii.