03.09.2022 SHOWBIZ

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. pozývajú na Gypsy Fest.

Foto: Koláž/ Internet/Gipsy Television

Rytmus, Anita Soul, Igor Kmeťo ml. a O poštaris band pozývajú v sobotu na Gypsy Fest do Bratislavy. Práce ich koncert ukončí 14. ročník festivalu.

Rytmus, Anita Soul a Igor Kmeťo ml. stáli na jednom pódiu pre spoločný hit s názvom Ona má štýl asi len trikrát. Na Gypsy Feste, ktorý sa uskutoční dnes, teda v sobotu táto ich spoločná skladba určite zaznie. Umelci sľubujú, že fanúšikom zaspievajú aj ďalšie známe, obľúbené hity. 

Patrik "Rytmus" Vrbovský má v rámci Gypsy Festu svoj veľký koncert s kapelou O poštaris band. Odborníci o nej tvrdia, že je to najlepšia skupina v Československu. Rytmus si v rámci svojej show pozval hostí, teda kolegov s ktorými má aj blízky vzťah. Koncert začne o 21.00 hodine na Hlavnom námestí a je zadarmo.

Predskokanom hviezd je jediné rómske profesionálne divadlo z Košíc. Na Gypsy Fest príde s programom To najlepšie od Romathanu. Tento koncert začne o 20.00 hodine.

Po koncertoch organizuje obľúbený tanečný klub LOFT 05 rómsku zábavu. Do tanca bude hrať kapela Maxi band. Podnik sa nachádza len pár metrov od miesta festivalu. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Rómovia nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Aká je realita?

Nechcú pracovať, poberajú rôzne sociálne dávky, či dostávajú byty zadarmo. Toto si vraj majorita myslí o Rómoch. Tvrdia to odborníci aj osobnosti, ktorých sme sa pýtali na ich skúsenosti. 

Showbiz

Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Navštívili sme Igora Kmeťa mladšieho.

Igor Kmeťo mladší urobil vo svojom živote zásadnú zmenu. Zbalil si kufre a odišiel bývať do Španielska. Čo je dôvodom sa dozviete v reportáži.