03.12.2020 SHOWBIZ

Maďarský spevák László Kozák, prezývaný gróf (Grófo), zomrel.

49-ročný spevák zomrel dnes ráno na nový koronavírus. Hospitalizovaný bol v nemocnici. 

László Kozák, pozývaný gróf (Grófo) mal nový koronavírus. Spevák bol napojený na pľúcnu ventiláciu. Jeden z jeho synov pre maďarské médiá pred niekoľkými dňami uviedol, že sa má už lepšie. Zdravotníci ho dokonca mali odpojiť z pľúcnej ventilácie. Rodina sa preto tešila na jeho návrat domov. 

Tri dni pred jeho náhlou smrťou dokonca plánovali celý dom vydezinfikovať špeciálnym spôsobom. Dnes ale rodinu i spevákových fanúšikov zarmútila správa z nemocnice. Spevácka hviezda zomrela. Na náhly odchod tamojšej hviezdy, ktorá bola obľúbená najmä u tamojšej komunity olašských Rómov reagovala aj speváčka Nótár Mary.

"Tak veľmi sme verili, že sa zotavíš. Nemalo to byť takto. Reprezentoval si toľko hodnôt so svojim talentom, so svojou rodinou. Bolo to ukážkové. Je to neuveriteľné, nedávno sme spolu oslavovali narodeniny, rozprávali sme sa, zabávali. Som si istá, že si už na správnom mieste. Ďakujem ti za priateľstvo, ďakujem, že som ťa poznala," napísala zarmútená speváčka.

Nový koronavírus mali aj jeho dvaja synovia. Malý gróf (Kis Grófo) bol taktiež hospitalizovaný. Mal totiž kašeľ, vysoké horúčky a závraty. Vtedy už vedel, že má Covid-19, pretože mal pozitívny test. Vyšetrenia, ktoré mu urobili v nemocnici odhalili, že má zápal pľúc. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Diana, princezná z Walesu, by sa dožila 60. narodenín.

Už v detstve bola britskou Lady, počas života sa stala princeznou z Walesu a zomrela ako "kráľovná ľudských sŕdc". Od narodenia princeznej Diany, jednej z najznámejších celebrít 20. storočia, uplynie vo štvrtok 1. júla 60. rokov.

Showbiz

ŠORTY: Mohol som mať strednú školu, mohol som sa slušne vyjadrovať. Vždy som bol pre nich Cigán.

Moderátor Šorty patrí k najvýraznejším hlasom slovenského éteru. V súčasnosti pôsobí v rádiu Európa 2. So skromného Zvolenčana je dnes aj úspešný spevák.