03.12.2020 SHOWBIZ

Maďarský spevák László Kozák, prezývaný gróf (Grófo), zomrel.

49-ročný spevák zomrel dnes ráno na nový koronavírus. Hospitalizovaný bol v nemocnici. 

László Kozák, pozývaný gróf (Grófo) mal nový koronavírus. Spevák bol napojený na pľúcnu ventiláciu. Jeden z jeho synov pre maďarské médiá pred niekoľkými dňami uviedol, že sa má už lepšie. Zdravotníci ho dokonca mali odpojiť z pľúcnej ventilácie. Rodina sa preto tešila na jeho návrat domov. 

Tri dni pred jeho náhlou smrťou dokonca plánovali celý dom vydezinfikovať špeciálnym spôsobom. Dnes ale rodinu i spevákových fanúšikov zarmútila správa z nemocnice. Spevácka hviezda zomrela. Na náhly odchod tamojšej hviezdy, ktorá bola obľúbená najmä u tamojšej komunity olašských Rómov reagovala aj speváčka Nótár Mary.

"Tak veľmi sme verili, že sa zotavíš. Nemalo to byť takto. Reprezentoval si toľko hodnôt so svojim talentom, so svojou rodinou. Bolo to ukážkové. Je to neuveriteľné, nedávno sme spolu oslavovali narodeniny, rozprávali sme sa, zabávali. Som si istá, že si už na správnom mieste. Ďakujem ti za priateľstvo, ďakujem, že som ťa poznala," napísala zarmútená speváčka.

Nový koronavírus mali aj jeho dvaja synovia. Malý gróf (Kis Grófo) bol taktiež hospitalizovaný. Mal totiž kašeľ, vysoké horúčky a závraty. Vtedy už vedel, že má Covid-19, pretože mal pozitívny test. Vyšetrenia, ktoré mu urobili v nemocnici odhalili, že má zápal pľúc. 

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Pandémia zasiahla deti aj finančne. Štvrtina prišla o časť alebo o celé vreckové.

Prebiehajúca pandémia ochorenia COVID-19 má veľmi negatívne dopady na vzdelávanie detí, a to nie len na jednotlivých predmetoch v škole, ale aj na finančné vzdelávanie v domácnosti. 

Showbiz

Aven Romale! Odkazujú umelci pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov.

Nikto nemôže poprieť, že ich temperament a cit pre umenie je ďaleko inde ako pri niektorých umelcoch. A práve na počesť Medzinárodného sviatku Rómov sa spojili mená ako Igor Kmeťo ml., Igor Kmeťo starší , Monika Bagárová, jej sestra Natalia, raper Kelso a Jan Bendig v skladbe "Aven Romale".