06.02.2022 SHOWBIZ

Lucia z Košíc stretla slávnu seriálovú Palomu. Takto dnes vyzerá!

"Aha, koho som stretla. Bože môj," takto opísala Lucia z Košíc svoje stretnutie s jej seriálovou hviezdou, mexickou herečkou Silviou Navarro. Slováci ju môžu poznať ako Palomu z telenovely Keď budeš moja.

Mexická herečka Silvia Navarro (43) je v týchto dňoch v Paríži. Práve tam ju stretla Lucia, ktorá je v metropole Francúzska na výlete s rodinou. "Išla okolo mňa, mala sklonenú hlavu. Hneď som ju spoznala. Stále je kočka," povedala rodáčka z Košíc pre Gipsy Television.

Lucia neváhala a oslovila seriálovú Palomu. "Pozdravila som sa jej a opýtala som sa či je Paloma. Ona sa pozdravila Hola a odpovedala sí, sí. Usmiala sa a pozdravila aj môjho syna." Lucia sa s herečkou aj odfotila. Stretnutie s ňou vraj bolo príjemné. 


Foto: Lucia K./ Gipsy Television

"Povedali sme jej, že celé Slovensko pozeralo jej seriál. Bola veľmi milá," dodala Lucia v rozhovore pre Gipsy Television.

Keď Silvia Navarro stvárnila zberačku kávy Palomu, mala len 22 rokov. Typické pre ňu boli romantické šaty, temperament a dlhá hriva. Tej sa však kráska postupne zbavovala. Štyridsaťtriročná herečka je mamičkou päťročného Leóna, s ktorým sa pred pár dňami vybrala na dovolenku do Európy. Po zasnežených horách na Islande navštívili aj Paríž.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

RTVS odvysiela dokumenty o Rómoch i novú rozhlasovú hru. ČT venovala Rómom minimálny vysielací čas.

Rozhlas a televízia Slovenska zaradila do programovej štruktúry k Medzinárodnému dňu Rómov, niekoľko programov.

Showbiz

PITINGO: Španielsky Róm, ktorý nosil kufre. Dnes je z neho medzinárodná spevácka hviezda.

Živil sa ako zmrzlinár, ale aj ako nosič kufrov na letisku. Dnes je z neho rešpektovaná hviezda, ktorá má fanúšikov po celom svete. Dôvodom je jeho fascinujúci hlas a vlastný hudobný štýl.