06.02.2022 SHOWBIZ

Lucia z Košíc stretla slávnu seriálovú Palomu. Takto dnes vyzerá!

"Aha, koho som stretla. Bože môj," takto opísala Lucia z Košíc svoje stretnutie s jej seriálovou hviezdou, mexickou herečkou Silviou Navarro. Slováci ju môžu poznať ako Palomu z telenovely Keď budeš moja.

Mexická herečka Silvia Navarro (43) je v týchto dňoch v Paríži. Práve tam ju stretla Lucia, ktorá je v metropole Francúzska na výlete s rodinou. "Išla okolo mňa, mala sklonenú hlavu. Hneď som ju spoznala. Stále je kočka," povedala rodáčka z Košíc pre Gipsy Television.

Lucia neváhala a oslovila seriálovú Palomu. "Pozdravila som sa jej a opýtala som sa či je Paloma. Ona sa pozdravila Hola a odpovedala sí, sí. Usmiala sa a pozdravila aj môjho syna." Lucia sa s herečkou aj odfotila. Stretnutie s ňou vraj bolo príjemné. 


Foto: Lucia K./ Gipsy Television

"Povedali sme jej, že celé Slovensko pozeralo jej seriál. Bola veľmi milá," dodala Lucia v rozhovore pre Gipsy Television.

Keď Silvia Navarro stvárnila zberačku kávy Palomu, mala len 22 rokov. Typické pre ňu boli romantické šaty, temperament a dlhá hriva. Tej sa však kráska postupne zbavovala. Štyridsaťtriročná herečka je mamičkou päťročného Leóna, s ktorým sa pred pár dňami vybrala na dovolenku do Európy. Po zasnežených horách na Islande navštívili aj Paríž.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prvé tohtoročné správy Hiri. Boli sme opäť za Rómami.

V hiri dnes uvidíte: Prezidentka Zuzana Čaputová udelila štátne vyznamenanie učiteľke a odborníčke na rómsky jazyk. Predstavíme vám rodinu, ktorá búra všetky stereotypy a mýty o Rómoch. Zisťovali sme podrobnosti o avizovanom zlúčení KULTMINOR s inými fondami. S kamerou sme navštívili speváčku Vanesu Horákovú. Milé diváčky a diváci, vitajte pri sledovaní správ Hiri.

Showbiz

Hudobník Milan Kroka odkázal Gipsy Nicol a ďalším kapelám: Je to krádež, sprostá krádež.

Milan Kroka patrí v susednom Česku k najuznávanejším spevákom, hudobníkom a skladateľom rómskych piesní. Nervy mu ale praskli potom, čo slovenská kapela Gipsy Nicol nahrala jeho skladbu, pôvodne baladu Savo drom, a zverejnila ju na sociálnej platforme s videami, bez jeho súhlasu.