Bali, 03.04.2014 SHOWBIZ

BAGÁROVÁ: Si užíva na luxusnej dovolenke v Indonézii

foto MB

Mladučká speváčka, Monika Bagárová po náročných týždňoch utiekla na luxusnú dovolenku. Tieto dni trávi na sopečnom ostrove Bali.

Speváčka v poslednom čase absolvovala viacero koncertov doma i na Slovensku. Nevedno však s kým trávi tieto dni na exotickom ostrove. Bagárová musela zaplatiť za svoj pobyt v Indonézii, na ostrove Bali, podľa dostupných informácii do 2 tisíc eur. 

Indonézia je najväčšie zoskupenie na svete vytvorené z 13 677 ostrovov. Medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie patrí sopečný ostrov Bali a jeho prekrásne pláže so zlatým pieskom, terasy s ryžovými lánmi a tisíce chrámov. Aj keď si väčšina Európanov predstavuje Bali, ako malý ostrovček, momentálna populácia ostrova presahuje 3 milióny obyvateľov. Majoritou sú Indonézania a Balinézania, ale v mestách je možné naraziť tiež na čínskych a indických obchodníkov.Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prvé tohtoročné správy Hiri. Boli sme opäť za Rómami.

V hiri dnes uvidíte: Prezidentka Zuzana Čaputová udelila štátne vyznamenanie učiteľke a odborníčke na rómsky jazyk. Predstavíme vám rodinu, ktorá búra všetky stereotypy a mýty o Rómoch. Zisťovali sme podrobnosti o avizovanom zlúčení KULTMINOR s inými fondami. S kamerou sme navštívili speváčku Vanesu Horákovú. Milé diváčky a diváci, vitajte pri sledovaní správ Hiri.

Showbiz

Hudobník Milan Kroka odkázal Gipsy Nicol a ďalším kapelám: Je to krádež, sprostá krádež.

Milan Kroka patrí v susednom Česku k najuznávanejším spevákom, hudobníkom a skladateľom rómskych piesní. Nervy mu ale praskli potom, čo slovenská kapela Gipsy Nicol nahrala jeho skladbu, pôvodne baladu Savo drom, a zverejnila ju na sociálnej platforme s videami, bez jeho súhlasu.