Lovinobaňa, 15.09.2014 SHOWBIZ

ANIČKA OLÁHOVÁ: Mama sa o mňa nevedela postarať, vyrastám so starou mamou

foto Gipsy Television

Mladučká speváčka s veľkým hlasom, ktorá má fanúšikov nielen doma, ale i v susednom Česku nemá ľahký život. Potrite si videorozhovor, v ktorom nám otvorene prezradila detaily zo svojho života.

Sympatická speváčka, ktorá v priebehu niekoľkých rokov zaujala tisíce ľudí svojim hlasom. Jej talent objavila Ida Kelarová. V súčasnosti mladučkú speváčku manažuje Vlado Sendrei, líder kapely Sendreiovci.

Jej život, ale nie je taký, ako by ste čakali. Anička Oláhová si preto vďaka svojmu talentu plní svoj sen a finančne pomáha milujúcej osobe. Ktorej? Pozrite si videorozhovor.

Najčítanejšie

Neprehliadnite

Televízne formáty

Zaujímavosti

Prvé tohtoročné správy Hiri. Boli sme opäť za Rómami.

V hiri dnes uvidíte: Prezidentka Zuzana Čaputová udelila štátne vyznamenanie učiteľke a odborníčke na rómsky jazyk. Predstavíme vám rodinu, ktorá búra všetky stereotypy a mýty o Rómoch. Zisťovali sme podrobnosti o avizovanom zlúčení KULTMINOR s inými fondami. S kamerou sme navštívili speváčku Vanesu Horákovú. Milé diváčky a diváci, vitajte pri sledovaní správ Hiri.

Showbiz

Hudobník Milan Kroka odkázal Gipsy Nicol a ďalším kapelám: Je to krádež, sprostá krádež.

Milan Kroka patrí v susednom Česku k najuznávanejším spevákom, hudobníkom a skladateľom rómskych piesní. Nervy mu ale praskli potom, čo slovenská kapela Gipsy Nicol nahrala jeho skladbu, pôvodne baladu Savo drom, a zverejnila ju na sociálnej platforme s videami, bez jeho súhlasu.